Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z mp5


Recommended Posts

Mam problem z repliką.Kupiłem ją rok temu jest używką nie weim co jest w niej,bo raz strzela a raz , gdy próbowałem wczoraj strzelać to się naciągała sprężyna do połowy, bo nie była bateria podładowana ,gdy naładowałem baterie i jak chciałem wypróbować strzelać to nie strzelało.Jak byście mogli mi pomóc to z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

akumulator jest w bardzo złym stanie bo już dostałem taki ładowałem normalnie.Jest to mp5 a3 w trakcie strzelania oderwał się kabelek od akumulatora i gdy próbowałem mojego kolegi batką to nie strzelał i przy okazji chyba sie selektor ognia do tego zrypał bo jest luźny i się go łatwo przesuwa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jeżeli w tej chwili replika jest martwa czyli po podłączeniu batki nie wydaje żadnego dźwięku sprawdź bezpiecznik i wszystkie połączenia na kablach + same kable czy gdzieś się nie przetarły, jeżeli wszystko jest ok to trzeba sprawdzić płytkę selektora bo bardzo często pęka w replikach tej klasy. Napisz czy język spustowy działa normalnie na semi lub auto czyli czy dociska się do końca czy blokuje się tak jak by był na safe, jeżeli się blokuje i to nie wina płytki to trzeba sprawdzić blokadę spustu, zapomniałem dodać żebyś sprawdził podłączenie silnika i sam silnik wraz ze szczotkami silnika, oczywiście na samym początku pożycz od kogoś dobrą baterię chyba że jesteś pewien że ta pożyczona od kolegi jest dobra.Pozdrawiam

Edited by PORTOSIX
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...