Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawieszenie trójpunktowe G&P do M16


Recommended Posts

Witam!

Od kilku godzin jestem posiadaczem takiego oto zawieszenia:

http://www.gp-web.com/en/productspop.php?pid=247

Jest to moje pierwsze zawieszenie trójpunktowe, dedykowane do M16A4, więc po kilku godzinach walki i przeglądania zdjęć zamontowanych pasów zacząłem szukać pomocy ludzi mądrzejszych ode mnie.

Czy ktoś mógłby krok po kroku powiedzieć mi jak założyć i nosić ten pas?

Link to post
Share on other sites

 

Taaa widziałem te foty...

Byłoby fajnie, gdyby ten pas był taki sam, jak te na zdjęciach. Problem jest w tym, że nie starcza mi materiału by przepleść go przez kolbę na kształt litery "T".

Nie wiem, która część powinna stanowić "nóżkę", a która "daszek"(Boże.....:P).

Nie wiem, czy efekt wizualny ma być taki sam, jak na zdjęciach z prawdziwymi pasami.

 

Seger- masz jakieś doświadczenia z zawieszeniem G&P?

Link to post
Share on other sites

Dobry pomysł z youtube :) - poszukam

Jeśli chodzi o "niemożliwe"- to przecież jest co najmniej kilka sposobów na założenie pasa do m16- nie wiem jak wykombinowali to sobie ludzie z G&P.... innymi słowy nie wiem, czy efekt końcowy ma być taki, jak na zdjęciach...

Jak tylko podładuje mi się aparat zrobię fotki- może wtedy ktoś na coś wpadnie.

Link to post
Share on other sites

http://picasaweb.google.pl/artur7pl/M16A4GPSLING#

http://picasaweb.google.pl/artur7pl/M16A4G...324961427614418

Link do galerii i mojej "interpretacji"

Oznaczyłem przednie zapięcie, klamrę do rozpinania, oraz zaznaczyłem 3 elementy niewiadomego mi przeznaczenia:

1- po co mi dodatkowe ucho, skoro pas trzyma się na karabińczyku i pasku z klipsem?

2- kolejne ucho, tym razem do (jeśli się nie mylę....) karabińczyka przy kolbie. Po co mi to, skoro jedno jest już doszyte(na ostatniej fotce ledwo widoczne- schowane pod taśmą)

3- największa niewiadoma- rozpinany element posiadający rzepy po wewnętrznej stronie, mocujące go do reszty pasa.

 

Jakby ktoś miał jakieś pytania, niech śmiało pisze...

Możecie zrobić komiks. historyjkę obrazkową, czy cokolwiek chcecie- każda pomoc się przyda:P

Link to post
Share on other sites

Taaa widziałem te foty...

Byłoby fajnie, gdyby ten pas był taki sam, jak te na zdjęciach. Problem jest w tym, że nie starcza mi materiału by przepleść go przez kolbę na kształt litery "T".

Nie wiem, która część powinna stanowić "nóżkę", a która "daszek"(Boże.....:P).

Nie wiem, czy efekt wizualny ma być taki sam, jak na zdjęciach z prawdziwymi pasami.

 

Seger- masz jakieś doświadczenia z zawieszeniem G&P?

 

 

matko... a to co w linku od ciebie na focie dolne koromysło to co jest ? włąsnie to zakłada sie na kolbe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...