Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka Automatyczna z Cyber Guna


Recommended Posts

To ja się dołącze :D . Nie warto. Miałem i ani razu nie naładowała mi poprawnie baterii (8.4v 600 mAh). Najlepszym rozwiązaniem w przedziale cenowym do 100 zł są najtańsze wolnoładowarki i rozładowywarka Marui ew. domowej roboty. Same się nie wyłączają (ładowarki) ale jak ci się zdarzy przeciągnąć czas ładowania nawet o kilka godzin to tragedii wielkiej nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Używałem tej ładowarki i uważam ze nie jest taka zła( faktem jest, że instrukcja jest trochę blednie napisana) ma wygodne funkcje użytkowe rozładowanie a następnie automatycznie przechodzi do ładowania wyłacza po naladowaniu automatycznie.

 

Akumulatorki 8.4V ładuje do 10V (optytmalnie byłoby 10.5V)

 

Sharpek musisz wziąć pod uwagę ze jest to szybkoładowarka i akumulatorki powinny być przystosowane do takiego ładowania tak ze pomimo wielu zalet jeśli mogę doradzić to faktycznie lepiej jest na twoje potrzeby kupić wolnoladowarke akumulatorki będziesz wtedy miał naładowane na max a jeśli masz zwykły woltomierz to rozładowarke zrobisz za 10 zł

Link to post
Share on other sites

Takiej wlasnie ladowarki uzywam. Jak dla mnie swietna sprawa - najzwyklejsza ladowarka wolna, nie posiada automatycznych wylacznikow (ale to nie problem) i co najwazniejsze - mozna ladowac baterie o roznym napieciu (posiada specjalna tabele czasu ladowania).

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...