Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chorwacki woodland


Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam,

 

Mam pytanie czy według was opłaca zakupić się tą kurtkę?

 

http://allegro.pl/item816898679_oryginalna...d_xl_124cm.html

 

Głowna różnicą jest tu materiał - 50% bawełna , 50% poliester, bo cena jak na oferowany towar wydaję się atrakcyjna do tego podpinkę już mam więc mogła by być ciepła kurtka na manewry zimą tylko nie wiem jak z wytrzymałością materiału w "boju"?

Link to post
Share on other sites

Doszło. :D

 

Kolor jak woodland. Piaskowy trochę jaśniejszy ale może to wynikać z mojego upierzonego munduru. xD Podpinka od oryginalnej M65 pasuje. Kołnierz zapinany na rzep. Rękawy też. 2 kieszenie na klacie zapinane na guziki i 2 niżej zapinane na napy. Kaptur chowany w zamek. Kurtka od razu z PODSZEWKĄ.(nie mylić z podpinką). Nawet bez podpinki ciepła. Materiał jak pisza: 50% cotton 50% poliester. W dotyku jak oryginalny BDU w NYCO. Materiał wygląda solidnie szwy też. Zamek nie dochodzi do końca kurtki po nim jest jeszcze około 15cm materiału przez co mamy większą swobodę w czasie biegu. Oprócz zamka kurtka zapinana na napy.

 

Jak dla mnie cholernie się opłaca. 75zł to taniocha a od oryginalnej M65 ciężko ją odróżnić.

 

To chyba tyle jak ktoś ma pytania walić śmiało. ;)

 

EDIT: Fotka: Tu widać zamek, zapięcie kołnierza kolorki. I podpinki troszkę widać. ;)

 

pb181851.th.jpg

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...