Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z Firefoxem 9,6 V 2000mAH


Recommended Posts

Witam,mam problem z tą oto batką: http://www.taiwangun.com/shop,show,850

 

A mianowicie kupiłem ją kilka dni temu,podłączyłem do ładowania,ładowałem całą noc,a gdy rano podłączyłem ją do karabinu,ta oddała 4 strzały i padła.Ładowałem ją już ze 2 razy po kilka godzin,a ta dalej nic.Próbowałem poziomowania silnika,ale to nic nie dało.Wiem,że napięcie na pewno jest w baterii,bo sprawdzałem żarówką i świeciła.Zresztą na innych bateriach karabin strzelał bez problemu.Mam M16 A3 AGM.

 

Za pomoc z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

jeżeli dołądowałeś baterie to zabiłeś ogniwa przez efekt pamieciowy. bateria ma napiecie lecz nie trzyma pojemności. a jak łądowałeś cała noc to mogłeś przeładowac. jaka ładowarka ładowałes ? formowanie ogniwpowinno sie przeprwadzac na porzadnej ładowarce a nie na bublu.

Link to post
Share on other sites

Nie będe zakładac nowego tematu, ponieważ mój problem jest bardzo podobny do kolegi tomasa. A mianowicie. Kupując nową replikę w zestawie była taka bateria: http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_lad...irefox-846.html

Rozładowałem ją żaróweczką. I naładowałem tyle ile trzeba było. I bardzo się rozczarowałem. Rof repliki był koszmarny. Strzelał jak padnięte 8,4. Wsadziłem go do lodówki bo słyszałem, że to pomaga. Ale nie pomogło. Da się coś z nią zrobić czy już lepiej szukać nowej batki?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...