Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning M4 PJ II gen


Recommended Posts

Witam

Po wyczerpującym szukaniu informacji i nie uzyskaniu wyczerpującej mnie odpowiedzi mam pytanie odnośnie tuningu M4 PJ II generacji. Otóż mam uzyskać około 400fps i dość szybką reakcje strzału po naciśnięciu spustu i podkreślam, że teoretycznie zawsze strzelam na single fire, ponieważ używam real-cap’ów dlatego też auto jest sporadycznie włączane (może 10 kulkowa seria na 100 kulek na single). Czy ten zestaw spełniał by tez wymagania:

m120 Guardera, mosfer wraz z niskooporowym okablowaniem, silnik i teraz nie wiem jaki bo high speed revolution guardera powiniem być do sprężyn m100-m110, infinite torque-up guardera jest juz do m130-m140 i tu właśnie prosze o podpowiedz, bateria myśle że 9.6v wystarczy choć jeśli używam w 99% singla to 10.8v by chyba nie zaszkodziła i jeszcze takie pytanie czy to wszystko pociągnie na pozostałych stockowych częściach czyli metalowa prowadnica, łożyska, szkielet, zębatki, tłok, głowica tłoka jest troche kiepska wiec też bym ją wymienił.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie mofer tylko mosfet. Aku. Li-Po minimum 25C 11.1V 2000mAh M130 to max i jeśli silnik HS to max M120 i wtedy będzie klasa. Nie zapomnij o jakimś lekkim i wytrzymałym tłoku, polecił bym tłok JBU POM sprawdzony dobry i tani.

Zębatki mogą być Chinskie, tego wymieniać nie musisz do M120. Głowice cylindra i tłoka można też wymienić. Nie ma tutaj wiele filozofii aczkolwiek kombinacji może być masa, ta którą podałem jest optymalna i sprawdzona.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...