Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska PBL - jaki montaz i kolimator do AEG'a?


Recommended Posts

Witam

 

Postanowilem zmienic sprzet ochronny :) Kupilem maske V-force armor. Jak juz wczesniej na forum przeczytalem, maska utrudnia celowania (uniemozliwia w mojej MP5SD2) dlatego bylem przygotowany na koniecznosc zakupy kolimatora. Teraz mam takie pytanie. czy kupujac niski montaz i kolimator, da sie celowac ? MP5 ze stala kolba - tak dla wyjasnienia. Pytam, poniewaz roznica w cenie spora. narazie widzialem, ze w przypadku wysokiego montazu nie ma problemow.

Druga sprawa, na kolimator nie chce wydawac majatku, wiec chodzi mi poglowie albo ten otwarty z CA, albo ten najprostszy, badziewiasty za 45 z military :)

Bardzo prosze o rady, ktory montaz i jaki typ kolimatora ebdzie praktyczniejszy.

 

P.s

Wszystkie watki o maskach PBL i kolimatorach przeczytalem :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja ci tylko doradze, jakbys mial kupowac badziewiasty na military.pl to.. no lepiej sobie odpusc a jak juz tak bardzo chcesz to na allegro.pl chodza takie same po 28 zł

 

Jak sie pospieszysz i bedziesz mial szczescie to kupisz red-dot za 130-150 zł (licytacja trwa :>). Lub kolimator ZOS 1x40 za 145 zł za sztuke (firma nieznana jakas (mi przynajmniej) ale slyszalem ze jest to dosc dobry kolimator a wygladem sie nie rozni od red dotow 1x40 w sklepach internetowych (jedynie napis ZOS dodany))

 

www.allegro.pl

Link to post
Share on other sites

MG podaje (taki mail od nich dostalem), ze kolimatory (tu NB 13) wytrzymuja spokojnie strzaly z EAGa. Sa tez specialne oslony na kolimatory/optyke w razie gry z podrasowanymi giwerkami. W niektorych sklepach mysliwskich mozna je dostac jako akcesoria do celownikow. Mozna oczywiscie sprowadzic z RedWolfa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...