Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kompletowanie GB


Recommended Posts

Jak w temacie po 4 miesiącach od awarii zacząłem składać to bojowe cudo SCAR. Szkielet GB już kupiłem znowu boyi, ale myślę, że do m110 nie trzeba sobie tym specjalnie zawracać głowy. Odciąłem ten kawałem, którego w szkielecie boya nie było. Nie wygląda to zbyt fachowo, ale ważne, że będzie działać. Sprawa wygląda następująco. Muszę tanio skompletować tanio to GB, żeby działało na m110 i nie napisałem źle, niestety muszę się zniżyć do poziomu części elementa, ew. jakieś propozycje. W zasadzie brakuje mi:

-prowadnicy

-sprężyny

-tłoka

-głowicy tłoka

-łożysk

-podkładek

Aktualnie będę mógł kupić tylko łożyska, ale za kilka dni już reszta też byłaby zakupiona(kiepskie finanse).

Aku jg 8.4v dostanę od kolegi, a więc półbiedy, silnik P&j myśle, że się nada.

Złożę to GB pojade do Militaria24 i pokaże tym zuchwałym panom, że potrafię złożyć to w całość tak samo dobrze jak oni, przy tym nie płacąc pow. 100 zł. Dla chcącego nic trudnego. Nie zależy mi na fps'ach, więc myśle, że próg 380 fps da się osiągnąć.

 

decigner12, Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

No tak, tylko my nie rozmawiamy o V3 tylko V2. V2 boya mi się nie opłaca skoro mam:

Szkielet, elektrykę, dysza, popychacz, cylinder, głowica cylindra, zębatki, spust, wszystkie sprężynki itd.

W takim razie po co mi nowy gearbox, skoro temu niewiele brakuje? Kupię już coś porządniejszego( w sensie prowadnica, tłok itd.) i będę miał całkiem przywoite GB.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...