Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

007 NightFire


Recommended Posts

Witam!!!

 

Trafiła mi sie ta gra, jest bardzo fajna, ale pracownicy z EA sie nie postarali (moim zdaniem). Odgłosy broni są dziwne, reszte przeczytajcie sobie niżej:

 

Opis z Gry-online:

 

James Bond 007: NightFire to gra z gatunku action/adventure z głównym naciskiem położonym na akcje, w której gracze stają się najlepszym i najniebezpieczniejszym agentem świata. Naszym zadaniem jest powstrzymanie okrutnego kryminalisty Rafaela Drake’a i jego organizacji przestępczej przed przejęciem kontroli nad całą Ziemią. Gra posiada bardzo dynamiczną i rozbudowaną fabułę stworzoną specjalnie na jej potrzeby, z uwzględnieniem najlepszych tradycji tej liczącej już ponad 40 lat serii, tj. najlepszych motywów z książek Iana Fleminga i filmów o nieustraszonym agencie 007. Akcja toczy się w dziesięciu egzotycznych lokacjach, jak ośnieżone Alpy Austriackie, głębiny Południowego Pacyfiku, czy nawet przestrzeń kosmiczna. Podczas rozgrywki musimy działać jak prawdziwy agent 007, tzn. współpracować z innymi agentami i oczywiście pięknymi agentkami, nieraz w trudnych sytuacjach wykorzystywać wyrafinowane super-gadżety, niekiedy używać brutalnej siły ognia, albo nawet po prostu bezszelestnie przekradać się przez pilnie strzeżony teren. Za przedstawienie akcji w James Bond 007: NightFire odpowiada nowoczesny trójwymiarowy silnik graficzny z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, przy czym w newralgicznych momentach, czy sekwencjach filmowych, widok zmienia się na obraz z zawieszonej, ruchomej kamery. Gra pozwalała na rozgrywkę jedno i wieloosobową.

 

P.S. Mam problem z tą grą pomóżcie mi. Przez szyby nie widać są białe, podłogi w niektórych pomieszczeniach też są białe. Filmiki nie wyświetla mi tagra (gra sie minimalizuje i słuchać tylko dźwięk). Nie działa też multiplayer.

POMOCY!!!

 

 

Pozdrawiam, Leo 8)

Edited by Leo666
Link to post
Share on other sites
Przez szyby nie widać są białe,

 

Może jest mróz i się szron zrobił albo zaparowały? :mrgreen:

 

Odinstaluj ją, wywal wszystko co po niej zostało (ręcznie) i zainstaluj na nowo w innym katalogu, jak nie to to możliwe, że to od karty graficznej. Ja mam w niektórych grach (FPP), że wszystko jest normalne, prócz podłoża, które jest jaskrawo żółte i pulsuje i to też jest raczej od karty graficznej.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ja kiedyś miałem z Crysisem na full detalach taki myk, że sobie gierkę przeszedłem bez zacinki, grałem na multi przez pierdnięcia, a nagle wchodzę, gra się włącza, słychać reklamy EA itd. Później było "słychać menu", ale ekran cały czas był szary. Zresetowałem kompa i znowu jak włączyczłem Crysisa to samo. Przeinstalowałem i przeszło. Nie wiem czemu, ale czasami tak się dzieje zuo. ;-)

Link to post
Share on other sites

Może jest mróz i się szron zrobił albo zaparowały? :mrgreen:

 

Odinstaluj ją, wywal wszystko co po niej zostało (ręcznie) i zainstaluj na nowo w innym katalogu, jak nie to to możliwe, że to od karty graficznej. Ja mam w niektórych grach (FPP), że wszystko jest normalne, prócz podłoża, które jest jaskrawo żółte i pulsuje i to też jest raczej od karty graficznej.

 

Problemów z kartą nie mam, jeszcze tydzień temu chodziła normalnie (gra). Może to problem z DirectX??? Nie jestem informatykiem.

 

pozdrawiam, Leo 8)

Edited by Leo666
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...