Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G - GR25 Sniper


Recommended Posts

W GR 25 G&G jest zwykły V2, słaby szkielet który sypie się ekspresowo na M120 w V2 long można M140 załadować bez obaw. P&J CA G&P mają V2 long w G&G jest standardowy V2.

 

Pozdrawiam Kamil

 

Skąd, masz takie informacje ze się sypie na M120, miałeś GR 25 ze się tak wypowiadasz. :wink:

 

Ja miałem i wiem co w niej było.

Replika była cudowna, od nowości jak ją kupujemy jest całkiem niezła.

 

Tuning dla niej nie jest żadną przeszkodą, aby mocno ją ogarnąć wystarczy włożyć zestaw promyka MAX Torque Up springa M190 prowadnicę łożyskowaną wzmocnioną głowicę cylindra i tłoka i jedziemy bez problemu.

Silnika nie ma potrzeby wymieniać, na 9,6 v 3300mah G&P bez problemu chodzi jak Szwajcarki zegarek.

 

Powiem tak szkielet jest bardzo wytrzymały i wytrzymuje spokojnie M210 :-P

 

 

Jeśli ktoś chce kupić replikę SR25 to tylko G&G GR25, nie robię reklamy tej firmy ale to opinia fachurów z Capri ASG.

Po wstawieniu odpowiednich elementów do GB mamy super sprzęt który sprawdza się bardzo dobrze.

Komora jest metalowa, solidna, pokrętła się nie rozregulowują podczas strzelania.

 

Jeśli natomiast ktoś patrzy na oznaczenia itp. to tylko pozostaje kupno ARESA lub G&P.

 

 

Za to ten long GB to jakiś wynalazek, jak pytałem na spec shopie to powiedzieli że nie podejmą się tuningu powyżej M120 :wink:

G&P to też jakiś wynalazek.

Edited by pawelec84
Link to post
Share on other sites

Powiem tak szkielet jest bardzo wytrzymały i wytrzymuje spokojnie M210 :-P

 

Jest ktoś kto jest to w stanie potwierdzić?

Szkielet v3 wygląda porządnie, jednak w v2 wytrzymującą m210 nie chce mi się wierzyć...

Swoją drogą jaki masz przebieg na tej m190/ ile fps?

 

Jeśli ktoś chce kupić replikę SR25 to tylko G&G GR25, nie robię reklamy tej firmy ale to opinia fachurów z Capri ASG.

Za to ten long GB to jakiś wynalazek, jak pytałem na spec shopie to powiedzieli że nie podejmą się tuningu powyżej M120 :wink:

G&P to też jakiś wynalazek.

 

Serwisy "sklepowe" nie są dobrym punktem odniesienia, postawił bym w wątpliwość ich fachowość/ przykładanie się do pracy.

Edited by Zelber
Link to post
Share on other sites

Ja nie mam Gr25 ale mój kolega po drugiej stronie ulicy ma i miałem okazje wszytko sprawdzić, po wstawieniu M130 madubla szkielet się posypał po 2 strzelankach, zaznaczam że replika była nówka. Wogóle te szkielety V2 G&G to jakieś nieporozumienie jest, słyszałem że wypuścili jakieś nowe czarne szkielety które podobno wytrzymują bardzo dużo ale nie widziałem takiego szkieletu jeszcze.

 

Pozdrawiam Kamil

Link to post
Share on other sites

Z tym że G&P to jakiś wynalazek jak zostało wcześniej napisane to zupełnie sie nie zgodze,G&P ma chyba jeden z najlepszych szkieletów wypuszczonych w stocku(także nie pisz bzdur bo nie miałeś do czynienia a wypisujesz jakieś banialuki)

 

U mnie w G&P fruwa już od dłuzszego czasu SP130 Guardera,wcześniej mnuśtwo kompozytu przewaliło na SP120 i jakoś nie ma ochoty sie rozlecieć,u kolegi na tym samym szkielecie lata SP140 na full auto i też przygóg jakis nie notuje.

 

A co do repliki z tematu jak dla mnie za słaba na snajpe,a i G&G pod mocny tuning mierne raczej.

Edited by Sebi_S
Link to post
Share on other sites

Jest ktoś kto jest to w stanie potwierdzić?

Szkielet v3 wygląda porządnie, jednak w v2 wytrzymującą m210 nie chce mi się wierzyć...

Swoją drogą jaki masz przebieg na tej m190/ ile fps?

Serwisy "sklepowe" nie są dobrym punktem odniesienia, postawił bym w wątpliwość ich fachowość/ przykładanie się do pracy.

 

 

Kreska Z CLST 500+ ma takowy karabin

Krynia z CLST 500+ miał tą GR-ke ale sprzedał mi a ja ją sprzedałem koledze Kryni

 

 

W mojej GR 25 ostatnio była sprężyna M170 Prometheus \dawała stabilne 550 FPS, zasięg ponad 80 metrów na kulkach 0.30g madbull'a

 

Co do serwisu CapriASG to nie wiem czemu im nie wierzyć skoro jeden z serwisantów mi robił ta GR-kę, wiem co było w niej itp.

 

Lepiej dać komuś replikę z forum i niech się nią bawi :wink: nigdy w życiu.

 

 

 

 

 

 

To jaki bedzie najlepszy wybór jeśli chodzi o replikę SR25 skoro na snajperkę chcę zrobić?

 

 

Do G&P kolega wstawił M130 co jest śmieszną sprężyną jak na karabin wyborowy.

 

Do snajperki minimum M150, ja moge tylko polecić G&G, z prostej przyczyny:

ma szkielet V.2, czarny wzmacniany

 

Przy zastosowaniu zestawu prometheusa MAX torque UP paru innych elementów o których wcześniej pisałem to warto zainwestować w niego.

 

 

Dla porównania mogę powiedzieć ze kolega miał zmontowanego AK z zestawem promyka MAX torque up, sprin M160 i tłok mu siadł dopiero po 60 tys kulek, a owy AK pełnił role karabinu wsparcia z magazynkiem DRUM :-P i strzelał tylko na full auto

 

Tego chyba nie trzeba komentować.

 

 

G&P nie polecał bym bo :

ma niestandardowy GB Long

tłok jest potrzeby przedłużany

zębatki również jakieś dziwaczne, znaczy tylko dedykowane trzeba zakupić

 

ni cena to minimum 2400 zł

 

a GR25 można kupić za ok 1800 zł

Link to post
Share on other sites

ostatnio była sprężyna M170 Prometheus

Co do serwisu CapriASG to nie wiem czemu im nie wierzyć skoro jeden z serwisantów mi robił ta GR-kę, wiem co było w niej itp.

Lepiej dać komuś replikę z forum i niech się nią bawi :wink: nigdy w życiu.

Aha, nie mam już więcej pytań co do serwisu capri...

 

G&P nie polecał bym bo :

ma niestandardowy GB Long

tłok jest potrzeby przedłużany

zębatki również jakieś dziwaczne, znaczy tylko dedykowane trzeba zakupić

Znowu szkoda czasu na komentowanie...

 

P.S dowiem się, jaki ten szkielet miał przebieg na tej m190?

Link to post
Share on other sites

W mojej GR 25 ostatnio była sprężyna M170 Prometheus \dawała stabilne 550 FPS, zasięg ponad 80 metrów na kulkach 0.30g madbull'a

Popatrz, a w moim CA25 z GB v2 Long mam 620fps na tej samej sprężynie, to pierwsza przewaga V2 Long, więcej fps na tej samej sprężynie.

Druga, nie słyszałem żeby komuś pękł GB V2 Long CA lub G&P, o PJ`towych słyszałem, w przeciwieństwie do GB od G&G. A mówie tu o tuningach 550+, większość co znam ma 600-620fps.

Trzy, bawiłem się tym GR25, sorry ale w porównaniu do G&P to się to może schować, do CA to można porównywać, ale brak V2 Long dyskwalifikuje go jako karabin wyborowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...