Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Od pewnego czasu zastanawiałem się nad sprowadzeniem tej giwerki. Teraz gdy jest dostępna na machinegunie, zacząłem myśleć o niej poważniej. Jednak nie wiem jak ta maszynka sprawuje się w walce. Co prawda jest mocniejsza od odpowiednika elektrycznego, ale jak na gaziaka, zbyt dużo toto nie jest. Jeśli słyszeliście jakieś opinie na temat tej Mp-5tki lub ją nawet posiadacie, to miło by było gdybyście się wypowiedzieli na jej temat.

Pozdrawiam

Wochu

Link to post
Share on other sites

Odradzam zdecydowanie. Na zachodnich forach wyczytac mozna iz jest to dosc zawodna replika, a stosowanie w niej green gasu jest niewskazane(aczkolwiek jest podobno mozliwa modyfikacja na to pozwalajaca) i powoduje szybkie zuzycie, oraz czeste awarie(posiadacz 2 sztuk tej repliki pisal, iz obie leza przez wiekszosc czasu nieuzywane i niesprawne). Jedyny sposob na sprawne dzialanie to uzywanie gazu HFC134a, dosc trudno dostepnego w naszym kraju.

W polaczeniu z drogimi magazynkami i brakiem czesci zamiennych zdecydowanie bardziej polecam maruiowskiego kurtza. Jedyne plusy repliki Maruzena to z tego co wyczytalem wyglad, ROF i jak nie trudno sie domyslic blow-back :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

to co z tym kurzem ktoś to już miał, strzelal? bo giwerka jest fajna a szkoda zeby miala same wady. napewno na poczatku dziala jak powinna. w koncu 800zl to nie male pieniadze. bardzo fajnie jakby ktos kto mial z tym do czynienia i moze cos o tym powiedziec zrobił to.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...