Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] Sklep z ochroną oczu - "xcSklep"


Recommended Posts

Chciałbym polecić sklep z goglami i okularami ochronnymi. Sam zaopatrzylem się u nich w gogle uvexa i maja naprawdę konkurencyjne ceny (oraz miła i fachową obsługe). Kto nie wierzy niech sprawdzi www.xcsklep.pl . Kontakt ze sklepem:

 

Tel/fax: 0 58 671 89 78

Tel kom: 0 607 708 488

E-mail: info@xcsklep.pl

GG # 392259

 

P.S. O jakości sprzedawanego towaru najlepiej świadczy test maniaków :) http://tinyurl.com/5fc3l

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zet, pytanie padało tyle razy że się znudzić można..

generalnie, za gogle ci nie wpadnie wystrzelona z boku kulka no i raczej nie spadną w biegu, na ogół dają tez lepszą ochwonę. Okulary za to mniej paruja ze względu na lepsza wentylację. Ja do tej pory na przykład używałem okularów, ale jakoś nie dawały mi konfortu psychoicznego i kilka razy w ogniu walkimi spadły. Nabyłem gogle, zobaczę jak się sprawdzą...

Generalnie ochrony oczu nigdy za wiele. Wydaj więcej kasy, kup porządne gogle posłużą ci długo jak zadbasz...

Tylko ku*** nie pytaj "jakie gogle polecacie":) Ja mam Bolle t800, ale wystarczające są uvexy

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ostatnio sam natknalem sie na ten sklep i wydawalo mi sie ze ceny maja faktycznie konkurencyjne, ale jak poszedlem do miejscowego przedstawciela Uvexa to sie okazalo ze ceny maja baaardzo wywindowane. Dla przykladu - gogle Ultrasonic kosztuja u nich 68 PLN + koszta przesylki. "Na miejscu" w sklepie z art. ochronnymi dorwalem identyczne za 55 PLN (specjalnie dla mnie sciagano je z "centrali" bez zadnych oplat i na miejscu zaproponowano mi kawe, ale to pomijam :D ). Generalnie chodzi mi o to ze zanim zamowicie okulary/gogle w sklepie xcsklep albo na allegro, upewnijcie sie czy w Waszym miescie nie ma sklepu z takim oporzadzeniem, bo oszczedzicie kupe kasy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

No to moje 5 groszy na temat tego sklepu. Od ponad tygodnia czekam na uvex x-one przyciemniane i pewnie jeszcze trochę poczekam. Okularki były w promocji więc zamówiłem wykonałem przelew bo to człowiek chytry i nie chce zapłacić 4 zł więcej przy wysyłce za pobraniem. Po upewnieniu się, że przelew dotarł do sklepu dzwonię i pytam kiedy będą wysłane na co uzyskuję odpowiedź, że okularów nie ma aktualnie i będą we wtorek. No i tak wtorek sobie miną a zamówienie jak stało w miejscu tak stoi. Jakakolwiek próba kontaktu ze sklepem nie ma najmniejszego powodzenia niestety.

A na strzelanke to chyba założę kask jakich używali zomowcy, będe miał zapewnioną ochronę całej twarzy.

 

Ja odradzam ten sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To teraz moje pięć groszy ;)

 

Sytuacja skłoniła mnie do zaopatrzenia się w nową ochronę oczu, ponieważ moje stare okulary zostały zdeptane... xD

Qmpel z grupy polecił mi ten sklep. Zamówiłem gogle i okulary x2. Co do kontaktu to rozmawiałem na GG i muszę przyznać, że Pan z którym się kontaktowałem był naprawdę miły i chętny do pomocy w wyborze itp.

 

19 kwiecień 15:20 złożyłem zamówienie

19 kwiecień 15:25 potwierdziłem zamówienie

23 kwiecień 14:00 zamówienie w trakcie realizacji

30 kwiecień 10:30 paczka dostarczona

 

Formalnie zamówienie zostało wypełnione w czasie (tak jak to było w regulaminie) no i wszystko z paczką i towarem jest OK.

 

POLECAM ten sklep ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

12 wrzesień - złożyłem zamówienie i poszedł ekspresowy (według opisu) przelew pseudo mtransferem (pseudo bo szło przez allpay czy co tam mają), dopiero gdy wieczorem usiłowałem sprawdzić status to zauważyłem że trzeba jeszcze kliknąć w guzik „Realizuj” (jakby to fakt dokonania automatycznego przelewu nie wystarczył)

14 wrzesień - status mojego zamówienia wreszcie zmienił się z "nie rozpoczęto realizacji" na "w trakcie realizacji"

18 - wrzesień przed południem- w statusie pojawiło się że wysłali przesyłkę priorytetem

20 - wrzesień - dostałem przesyłkę (tu nagana dla poczty która nie wywiązała się z priorytetu)

Same sprawdzanie statusu też jest strasznie wkurzające bo muszę się po 3 razy logować zanim dojdę do statusu bo co chwilę wylogowuje i nie jest to problem mojego kompa bo wszystkie inne logowania chodzą prawidłowo.

 

Zmawiałem Uwex i-vo szare + szarą i żółtą szybkę, dostałem uwex szare, szarą szybkę i żółte uvex x-act :/

 

Prawdę mówiąc, nie chcę mieć już z tą firmą nic do czynienia, z terminu niby się wywiązali lecz czas w porównaniu z innymi zamówieniami jakie robię tragiczny, no i pomylenie towaru.

 

Okulary jakie dostałem zamiast szybki niby 5zł droższe lecz dla mnie są niewygodne, sprzedam, a szybkę (albo drugie i-vo) kupię w innym sklepie.

 

Nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...