Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zacinajacy sie zamek w glock 17 Army


Recommended Posts

dostałem od kolegi glocka ponieważ nie miał siły sie z nim męczyc ;] cóz nie to nie ja wezmę za darmo ;]

po rozłożeniu wydłubaniu 3 łyżeczek piachu, oczyszczeniu nasmarowaniu ( wszystko dobrze złozyłem :P ) oddaję strzał strzela czasem zamek sie zacina, ostatnia kulka odskakuje w tył, zwalniam, nie dochodzi do końca brakuje 2cm :(

wnerw, rozbieram, okazuje sie ze prowadnica ze sprezyuną takie coś : http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3854

zsuwa sie i klinuje zamek, trzeba dochnac aby wskoczył zamek po zwolnieniu na prawidłowe miejsce. w ksc jak pamietam ( mogę źle pamiętac) był takis precić stabilizujący proawdnice. da sie to jakos dorobic ? klej CA ( nie classic army :P )nie pomoga ;] pęka od wystrzału. ;]

 

kolega to samo miał przed zapiaszczeniem ;] dzieje sie tak dośc częśto i troche wkurza ;p moze dorobić z blaszki jakis stabilizator na lufe wew i prowadnicę ? czy jakis inny pomysł :) ?

 

 

aaaaaaaaaaaaaaa:

i czy warto do pistoletu zakąłdac lufę pracyzyjną ( replika glocka 17 od ksc/kwa jeżlei tak to jakiej firmy i czy warto zmienic gumkę i jeśli tak to na jakiej firmy ;] )

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

Pomoc? ;) Dobre sobie... dostałem tego klocka do naprawy, jakiś inteligent rozłożył go na części pierwsze, po złożeniu glock nie strzela. Chyba jestem cienki bo ilekroć na stole miałem klocka army, nigdy nie udało mi się go naprawić, małą tolerancja części i efekt taki że temat ląduje na wmasg.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...