Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun M003 AGM - Tuning mocowy


Recommended Posts

Witam serdecznie... 8-)

 

 

Wiem, że już było dużo pisane na temat tego shotguna i szczerze za to przepraszam, lecz chciałbym aby to zebrać do kupy w jednym wątku dla mnie, dla nas oraz dla potomności, żeby nikt nie musiał się trudzić - Co w nim można z tuningować aby wycisnąć z niego jak najwięcej oraz bezpiecznie(dla jego żywotności) jest to możliwe.

 

 

P.S Mam na myśli same sugestie żadnych innych komentarzy no chyba, że na temat shotguna :killer:

 

 

Pozdrawiam....,

Patryklen12

Link to post
Share on other sites

Doszczelnić można (coś zawsze się znajdzie), na pewno dociążyć ,a jak chcesz ,to walnij sobie podkładki pod sprężynę :P

Możesz zrobić też ruchome okno wylotowe łusek :) Sam mam i sobie chwalę

 

1.Z tym, że co doszczelnić ??

 

2.Na razie z dociążeniem dam se spokój, gdyż ona jest ciężka tzn. jak dla mnie, a dlatego, że jestem jeszcze nie przyzwyczajony ale będę myślał nad tym. I gdzie w razie czego ?? :D

 

3.Z tymi podkładkami to dobry pomysł, lecz ja bardziej myślałem aby 1-dno groszówki wpakować z 1-2max, bo zależy mi na wytrzymałości.

 

4.Co do okna wyrzutowego to nie będę tego robił, bo mi to replikę oszpeci :/

 

Pozdrawiam...:D i czekam na dalsze propozycję...,

Patryklen12

Link to post
Share on other sites

Jest temat o replice, tam jest to wszystko, jak Ci się nie chce czytać, to się najlepiej przestań się bawić w ersoft :). Jest o sprężynach, o uszczelnianiu (którego się nie robi), o dociążaniu.

Zapraszam.

 

Można to zamknąć IMHO.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...