Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] Sklep z odzieżą w Sandomierzu


Recommended Posts

Byłem ostatniu u dziewczyny w Sandomierzu i wszedłem do ciekawego sklepu. Sklepik posiada odzież NATO po, myśle, przystępnych cenach

 

Kupiłem kapelusz w kamuflażu woodland za 40 zl (na allegro widziałem takie używane za 40)

 

namiary:

 

Military Sandomierz

(0-15) 832-75-54

kom 698-228-744

ulicy nie podam bo nie znam dokładnego adresu ale znajduje sie on na starówce w bramie/klatce przy pkt fotograficznym niedaleko sklepu myśliwskiego

 

Sklep prowadz pani o nazwisku Prokopowicz.

 

Wiem że istenieje możliwość sprowadzenia towaru przez nią. Nie wiem natomiast jak z wysyłką (myśle ze po przedpłacie napewno sie zgodzi wydawała sie miła :)

 

Gdyby ktoś chciał coś kupić to jeśli powoła sie że dowiedział sie tego odemnie (Dominik Jeziorski) z internetu to może wytarguje jakis upust.

Ja stwierdzilem ze cena i tak jest przystepna za taki kapelusz w kielcach chca 60 zł

 

Narka

Link to post
Share on other sites

Kupiłem kapelusz w kamuflażu woodland za 40 zl (na allegro widziałem takie używane za 40)

 

Dałeś 40 zł za kapelusz kontraktowy czy też za "cywilkę"? Najlepiej zapodaj co jest na metce.

 

Bo jeśli kontraktowym on jest (Master Yoda :-)) to kurde, trafiłeś nieżle. Jeśli zaś, jest to kapelusz cywilny to średnia cena to 35 zł...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...