Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ 25 blokujące się kuleczki w HU


Recommended Posts

Siemka! Mam mały problemik (jak w temacie)i myślę że jest to wina niskich temperatur. A mianowicie posiadam swoją replikę z malutkim tuningem. Po za tuningowanym GB posiadam komorę King Arms, preckę Madbull V. II 6.03 oraz gumeczkę Systemy czarną. Gumeczka jest super git więc liczyłem że to nie jej wina więc ją wymieniłem na czerwoną Gwarder no i problem się powtórzył. Mam cichą nadzieję że to może być wina kuleczek bo używam niezbyt drogich 0,32 Gunfire. Myślę jeszcze że to może być wina ingerencji w GB, która niestety wymusiła na mnie używania tylko ognia pojedynczego no i gumeczka nie nadąża się rozgrzać. Liczę na poważne odpowiedzi doświadczonych upgrejderów :twisted:

Edited by coyotex
Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem i musiałem dystanser poprawić bo był źle położony i problem ustał.

PS: Zły dział

 

myślę że to nie wina dystansera ponieważ teraz posiadam dystanser w kształcie H, który był w zestawie z czerwoną gumką Guardera, a poprzednio miałem dystanser normalny wraz z gumką Systemy i problem nie znikł

Edited by coyotex
Link to post
Share on other sites

Czerwona guardera ? nie widziałem ;]

kulki masz kiepskie Panie zmień je na 0,28 G&G

Może masz czarnego guardera ? poluzuj hu, czarny guarder jest gumowy i ma w komplecie zbyt duży dystanser i kulki się blokują....

 

G&G to mogę zrozumieć bo dobra firma, a dlaczego mam zmienić na 0,28? Skoro mam w replice około 540fps i do tej mocy są dedykowane kuleczki od 0,30 i wyżej

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...