Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zabezpieczanie latarki przed asg.


Recommended Posts

hmm.

spojazlem na rachunek ze sklepu za latarke surefire 572 zl...

urde jak kupowalem to nie patrzylem na cene , bo ile moze takie gufno kosztowac,,, 50zl.....

tak se mysle ze chyba zaloze metalowa siatke z oczkami 0.4 albo 0.5mm.

albo kawalek przezroczystej plytki plexi, ale grubosci ze .5mm

 

 

thx za przypomnienie o takim problemie.

Link to post
Share on other sites

kratka może być niezłym pomysłem, choć wydaje mi się, że znacznie przytłumi snop światła.Może w surefire nie bedzie to tak znaczne(poza tym można zawsze wymienic żarnik na większy np 120lumenów) to w zwykłych latarkach chyba bedzie lepsza plastikowa szybka ;))

aha w sumie to we Wro szybki straciły dopiero 2 latarki na kilkanaście używanych, można zatem uznać ten problem za marginalny ;))

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

hmm...

przebadalem swoja laterke, i nei jestem zachwycony bo ta szybka jest bardzo cienka. i jakos przytwierdzona dosyc solidnie, tzn jakims tajemnym sposobem wsadzona w metalowa obudowe, i wyciagniecie lub dodanie szybki przed latarkowa jest nie mozliwe.latarka jest wodoszczelna i chyba dlatego jest to tam na stale..

jedyna co mozna to dodac 2ga szybe nazewnatrz jest tam delikatny kolniez ze 2-3mm.

ale trzeba by bylo jakos kleic....

moze z czasem cos wymysle :roll:

Link to post
Share on other sites

Co do latarek od mp5 tlf ,kumpel dostał w latarke i jedynym ubytkiem po tej przygodzie była naruszona szybka nic poza tym podejrzewam ,że gdyby drugi raz przywalić w to samo miejsce to by i żarówka poszła ale tak sie nie stało.Najprostszym sposobem ochrony byłoby wstawienie drugiej szybki kumpel tak ma ,nic co wymagałoby nadmiernego wkładu pracy czy tez pieniedzy.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...