Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dopasowanie


Recommended Posts

Witam wszystkich,

Właśnie zamierzam kupić nowe G36C i przy okazji chcę kupić sobie maga hi-cap 470 kulek. I mój problem polega na tym, że nie wiem czy ten magazynek będzie pasował

do tego karabinu.

To jest magazynek: http://www.allegro.pl/item888033104_magazy...replik_g36.html

 

A to jest karabin:

http://www.allegro.pl/item896594001_karabi...ryczny_hit.html

 

Proszę o odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Tą replikę moim zdaniem nie warto kupować ponieważ szybko się rozleci - ona jest praktycznie cała plastikowa i co najważniejsze ma plastikowy gearbox. Ode mnie tyle. :)

 

Nie warto.., nie warto, a gówno prawda (że się tak nie kulturalnie wyrażę i sorry Foka za takie słownictwo ale to w imię konieczności) właśnie, że warto, ja osobiście na początku kiedy jeszcze nic o asg nie wiedziałem tak o dla zabawy kupiłem sobie Aeg`a M4A1 Well za 100zł, popsuła mi się jedna rzecz teraz już nie pamiętam jaka ale to było po prostu głupstwo malutkie bodajże oderwał się kabelek od silnika, rozkręciłem, przylutowałem i do tej pory mi śmiga, a mam tą m4 już 1 rok czasu z tego używana była 6miesięcy i się nadal trzyma, tylko teraz coś mi się z selektorem stało ale teraz nie mam czasu rozkręcić i tego naprawić.

 

P.S Co do dopasowania to sorrki wielkie ale nie wiem, lecz moim zdaniem to powinien pasować ale najlepiej zrobisz jak się zapytasz tego sklepu gdzie chcesz kupić tego gietka, albo napisz do nich z prośbą czy oni mogli by to sprawdzić za Cb.

Pozdrawiam...:D

 

P.S2 Ja pisząc "warto" nie miałem na myśli, że to jest full wypas jakiś czy coś takiego, chodziło mi o to, że jak chcesz się postrzelać z kolegami na pułapie 20-30 to może się nadać, lecz jeśli zamierzasz uczęszczać na jakieś poważniejsze strzelanki gdzie pułap wynosi do 60m, bo gdzieś średnio na takiej odległości od siebie się strzela. Jeśli na poważnie chcesz się strzelać to polecam tą broń jedynie do CQB i nigdzie więcej.

 

CQB - Close Quarters Battle - walka w zamkniętych pomieszczeniach takich jak : opuszczone budowle, jakieś opuszczone lotniska, ruiny bloków takowe rzeczy.

 

Pozdrawiam

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Magi nie będą pasować, replika z twojego linku to zabawka, taka replika repliki. Warto kupić ale nie za 150 zł, jakby kosztowała 15zł to tak, tyle jest warta :). Jak lubisz wyrzucać pieniądze w błoto to kupuj ale rozczarowanie i pretensje zachowaj dla siebie i do kolegi z postem powyżej :P

Link to post
Share on other sites

Magi nie będą pasować, replika z twojego linku to zabawka, taka replika repliki. Warto kupić ale nie za 150 zł, jakby kosztowała 15zł to tak, tyle jest warta :). Jak lubisz wyrzucać pieniądze w błoto to kupuj ale rozczarowanie i pretensje zachowaj dla siebie i do kolegi z postem powyżej :P

 

Pretensje, z jakiej racji ?? - Ja powiedziałem wyraźnie "Ja pisząc "warto" nie miałem na myśli, że to jest full wypas jakiś czy coś takiego, chodziło mi o to, że jak chcesz się postrzelać z kolegami" - Tylko o to mi chodziło, że jako zabawka może być, a co mnie to obchodzi jak kolega autor nie ma na co pieniędzy wydać.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dokładnie Patryken12, nie masz zielonego pojęcia co mówisz. Plastikowe emki były u mnie raz na strzelaniu to dosłownie dalej rzucałem kulkami, niż to "coś" strzelało. Zdecydowanie nie polecam tego typu zabawki kupować i traktować jak replika asg!!

Jeżeli już naprawdę masz niewyróbkę z kasą, to poszukaj na komisie jakiegoś używanego cm.028, mp5k od galaxy lub używanego gucia z jg. Posłuży dłużej no i też kogoś trafisz, bo z tym plastikowym czymś z allegro to tylko biegać będziesz i robić za dawcę fragów. Tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie Patryken12, nie masz zielonego pojęcia co mówisz. Plastikowe emki były u mnie raz na strzelaniu to dosłownie dalej rzucałem kulkami, niż to "coś" strzelało. Zdecydowanie nie polecam tego typu zabawki kupować i traktować jak replika asg!!

Jeżeli już naprawdę masz niewyróbkę z kasą, to poszukaj na komisie jakiegoś używanego cm.028, mp5k od galaxy lub używanego gucia z jg. Posłuży dłużej no i też kogoś trafisz, bo z tym plastikowym czymś z allegro to tylko biegać będziesz i robić za dawcę fragów. Tyle ode mnie.

 

Kurde... Mówię to ostatni - Ja nie powiedziałem mu, że to warto kupić, bo to spoko i w ogóle full wypas.

 

 

Tylko warto jeśli nie ma na co kasy wydać i nie zależy mu na kasie, bo jest bogaty itp... Ta zabawka w ogóle nie jest warta swojej ceny moim zdaniem, żeby była za 20-30zł to polecił bym ją gorąco, ale za taką cenę to tak jak powiedziałeś dalej się rzuca niż to strzela, ale do zabawy rekreacyjnej spokojnie wystarczy.

 

I tak jak powiedziałeś i ja też to powiem na początek najlepszy jest cm028, mp5k galaxy już też gucio JG, lecz ja na początek wybrałem Shotguna Longa M003 od AGM i to będę bardzo polecał jak chcesz postrzelać się w CQB(wytłumaczenie co do tego słowa znajdziesz w moim pierwszym poście w tym temacie) albo rekreacyjnie i za shocika dasz tylko 75zł razem z przesyłką w tym sklepie KLIK

 

 

Pozdrawiam.. i proponuje zamknąć temat, bo teraz robimy tylko OT, a autor co i tak zrobię co uważa za stosowne co mogliśmy to pomogliśmy, reszta zależy tylko od niego...,

Patryklen12

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Patryklen12, najpierw piszesz wprost "właśnie, że warto, ja osobiście na początku kiedy jeszcze nic o asg nie wiedziałem tak o dla zabawy kupiłem sobie Aeg`a M4A1 Well za 100zł" a później twierdzisz, że jednak nie. Poza tym, za 100 zeta to kolega sobie może kupić okularki, albo shotguna od Krakmanów.

 

A wracając do tematu, polecam przejrzeć właśnie ofertę taiwangun.com, szczególnie dział Shotguny. Do tego paczka jakiś kuleczek, na przykład Guarderki żeby ładnie leciały i okularki, najlepiej już coś sprawdzonego, tu musisz sam poszukać i wybrać co ci pasuje. W 150 zł raczej się zamkniesz.

 

Ewentualnie dołóż sobie 100, i będziesz mógł już popatrzeć na coś w miarę przyzwoitego, używki za 200 zeta dorwiesz na bank :)

 

EDIT: Ewentualnie jak masz kogoś znajomego, to pożycz najpierw replikę, żeby sprawdzić czy ci się podoba ersoft.

Edited by Karmazyt
Link to post
Share on other sites

www.Taiwangun.com :

Szotgan

Okulary

Kulki

 

zmieścisz się w sumie 100zł i nie bedziesz tego żałował , jak kupisz to z linku Twojego a bedziesz nerwowy to na pierwszej strzelance bedziesz właśnie tym karabinkiem i tym magiem rzucał ;]

Uwierz, wiem co mówie, tez kiedyś miałem "chińską podróbkę chińskiej podróbki" ;]

Elo

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...