Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy dobrze zrozumiałem? Przeszedłeś multi w cod? A to ciekawe.

Warrock ma grafikę dużo lepszą niż cs 1,6 lecz gorszą niż source.

Lagow już nie ma ale trzeba zainwestować kilka dyszek na starcie w konto premium, bo z podstawowymi pukawkami nie masz szans.

Zalety które podałeś są w AVA, ale ta gierka ma spore wymagania.

Link to post
Share on other sites

Hehe myślałem że padnę przeszedłem multi w 7 dni, multi da się przejść ale na pewno nie w 7 dni, może kilka miesięcy.

Jak dzisiaj grałem w cod'a, i wpadło 2 kolesi, już maxymalny prestiż, 70 lvl.

O będą czesać, i co pomyliłem się, mieli najgorsze statsy w meczu, jeden miał 8-20 a drugi coś podobnego, nie wieże że gracz który przeszedł 10x 70lvl, tak gra. Easy Acount, tylko to mi sie nasówa.

 

Co do tematu to polecam:

http://www.americasarmy.com/

Edited by Immortal_46
Link to post
Share on other sites

Hehe myślałem że padnę przeszedłem multi w 7 dni, multi da się przejść ale na pewno nie w 7 dni, może kilka miesięcy.

Jak dzisiaj grałem w cod'a, i wpadło 2 kolesi, już maxymalny prestiż, 70 lvl.

O będą czesać, i co pomyliłem się, mieli najgorsze statsy w meczu, jeden miał 8-20 a drugi coś podobnego, nie wieże że gracz który przeszedł 10x 70lvl, tak gra. Easy Acount, tylko to mi sie nasówa.

 

Co do tematu to polecam:

http://www.americasarmy.com/

 

Jest taki hack, który od razu odblokowuje wszystko. Lvl, wyzwania, tytuły, emblematy. Więc jak widzisz kogoś z medalem czaszki to 100%, że to hack. Na jedną 70-ke gra się około 100 godzin.

Link to post
Share on other sites

Rozwój klas, broni oraz gadżetów do owych broni najbardziej podobny jest w B:BC2 - porównanie MAGa i bety BC2.

Ot wybierasz sobie dany rodzaj profesji: zwykły sołdat, wsparcie ogniowe i snajper. Dodatkowo gadżety w postaci apteczki/spawarki-naprawiarki/ p-panca.

Latając a KaeMem nie odblokujesz dodatkowych karabinów snajperskich oraz szturmowych, bo nie tak klasa. Simple.

Poza tym podobnie jak B:BC2, MAG jest sporo rozleglejszy, tereny są większe, i tez masz desant na spadochronie :D

W AA nie grałem, podobnie CSy, więc nie wiem jak to wygląda tam.

Natomiast porównywanie MW do MAGa jest strasznie nietrafione, i kolega nie wie co pisze.

Edited by Mori
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...