Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jebutek

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 1. jebutek

  M4 [APS]

  Dzisiaj dostałem swój egzemplarz. Bolt-cach działa jak się go dociśnie, w zasadzie bardzo miły akcent. Blow-back super. Generalnie pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Nie wiem jeszcze jak to strzela, napisze po strzelance. Jeszcze tylko słowo o stockowej baterii. Równie dobrze można by zamontować baterię od zegarka :/ Sprawdzałem na sucho na stockowej baterii od cymy i jak dla mnie wszystko ładnie działa.
 2. jebutek

  KAC PDW [BOYI]

  Zbadał ktoś może maksymalny zasięg?
 3. Jak tam panowie? Ma ktoś już klucz do bety?
 4. W Black Ops mamy brać udział w misjach rozgrywających się różnych czasach. Więc pewnie trafimy i do Wietnamu i gdzieś w czasy współczesne.
 5. Bardzo fajna gra. U mnie nie było żadnych błędów, grało się bardzo przyjemnie. Silnik jest w porządku, tylko twórcy uznali, że skoro nie musi generować dużych przestrzeni to można użyć absurdalnie dużych rozdzielczości tekstur. Gra nie była za trudna, wręcz uważam, że więcej gier powinno mieć taki poziom trudności, bo większą satysfakcję daje ukończenie gry. I nie jest to podróbka STALKERA, no chyba, że książka jest podróbką "Pikniku na skraju drogi".
 6. Osobiście uważam, że podliczanie statystyk w jakiś rankingach wpływa negatywnie na rozgrywkę. Dużo osób (w tym ja) chce wypaść jak najlepiej pod względem ratio chociażby. Gdyby to się nie sumowało, to mało kto by się przejmował statystykami :/
 7. Obiło mi się o uszy, że jeden z twórców gry stwierdził iż atakując nożem w plecy mamy 80% szans na... porażkę! Przecież to przeczy zdrowej logice o_O
 8. O nakładce nic nie wiedziałem, muszę poszukać. Wracając do tematu. Co się dzieje z nożami? Żeby zabić trzeba nieruchomy cel trafić idealnie w jakiś punkt. Czasem widać jak nóż wchodzi w ciało, ale nie zabija. Lagi? Bugi? Celowa niska skuteczność?
 9. No nie koniecznie, musiałbym mieć jeszcze Viste lub 7, a mam oryginalnego XP i nie zamierzam z niego rezygnować.
 10. W ogóle teraz wyszukiwarka działa z 10x szybciej. Fajnie też, że szybki w stacjonarnych działkach są przezroczyste.
 11. Na niektórych mapach po prostu jest za mała bezpieczna strefa. Jak wrażenia po dzisiejszym patchu? Dla mnie rewelacja.
 12. Post wersja 2.0: Kurde, ten sprzęt wygląda obiecująco! Czekam :) Zachowałem się jak gówniarz i teraz mi głupio, tylko proszę, nie bijcie :(
 13. 1. To nie przekleństwo. 2. Je - Butek - człowiek który je buta. :-F
 14. Kurde, ten sprzęt wygląda [***]! Czekam :D [A wg mnie można napisać to kulturalnie.]
 15. Nie będę pewnie oryginalny, ale bardzo fajny mechanizm snajpienia występuje u Zwiadowcy w BC2. Kulki maja swoja prędkość, działa na nie grawitacja, za pierwszym razem po trafieniu nie-w-głowę się zazwyczaj nie ginie. Bardzo fajny mechanizm, a utrudnienia wpływają pozytywnie na rozgrywkę w multi.
×
×
 • Create New...