Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

1. Komora wcale nie jest przereklamowana - śwetnie przylega do nieg guma, zero nieszczelności (gdy gumą nie jest stock). Uważam że jakość warta ceny.

 

2. Gumka Guardera - może i dobra ale w zimę przepraszam to stock lepiej ciągnie. Mam SR 25 z tą gumą. Efekt - z około 65m zasięgu zrobiło się ze20m <śmiech na sali> :???:

 

EDIT/ Warto dodać że Guarder czarny nie jest z silikonu jak piszą

 

Pzdr

Edited by mil38
Link to post
Share on other sites
Pęka, zużywa się szybko, do jej montażu potrzeba cierpliwości i umiejętności. Kapitalna jest. Ja polecam w tej kolejności Systema/Madbull/G&G.

No właśnie, sam już się pogubiłem, na początku wszyscy polecali guarder'a, potem ciągle słyszałem że to shit i SYSTEMY jest lepsza, ostatnio, znów czytam "polecam guardera" osobiście mam mieszane uczucia do niej, bo pękła mi po 6 miesiącach i jadę na stoku, który okazuje się na razie lepszy :-F

Edited by gryncek1
Link to post
Share on other sites

Niezupełnie, ja swojego Guardera nie chwalę - zimą to to w ogóle nie ciągnie, a na dodatek jak słyszałem ostatnio, mogą się nieszczelności pojawiać gdy jest zimno. :cry:

 

Kto chwali Guardera, tego zapraszam na zimową strzelankę, aczkolwiek może jak jest ciepło to kręci - tego nie neguję.

 

Pzdr

Edited by mil38
Link to post
Share on other sites

No właśnie, sam już się pogubiłem, na początku wszyscy polecali guarder'a, potem ciągle słyszałem że to shit i SYSTEMY jest lepsza, ostatnio, znów czytam "polecam guardera" osobiście mam mieszane uczucia do niej, bo pękła mi po 6 miesiącach i jadę na stoku, który okazuje się na razie lepszy :-F

 

Jak byłem zielony sam Guardera, szczególnie, przeźroczystego polecałem. Ale trochę tego doświadczenia zyskałem, dodatkowe trochę się napatrzyłem. Często widziałem ludzi, którzy poczytali WMASG i kupili sobie przeźroczystego Guardera, chcieli zaoszczędzić 20 zł na montażu i robili to źle. Powodując uszkodzenie tej gumki. Od razu, na start, była już do kosza. To w najlepszym przypadku, bo widziałem jak przeźroczysty Guarder był przyczyną zerwania tłoku, znów chodziło o oszczędność. Te gumki nie są złe, ale są zbyt delikatne, szybko się zużywają, noob ich nie założy samodzielnie, a mnie szkoda czasu na delikatne i powolne zakładanie ich. Wole Systeme/Madbulla/G&G. Są wytrzymałe, lepiej kręcą niż Guarder. Mogę je szybko i poprawnie założyć i nie bać się o to, że się szybko zepsują. Moja systemka przemieliła ok. 70k (tak, 70 tyś!) zanim umarła. Guarder'a umiera najczęściej po 3-5k.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie ważne, czy lufa będzie miała 6.04 czy 6.02, grunt żeby była dobrze wykonana.

 

Jak chcesz, to spróbuj tego Guardera, ja tam montuje wszędzie Madbulle, i pykają pięknie. Komorą jakąś plasticzaną bym polecił, łatwiej to dopasować w razie problemów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...