Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć !

 

Posiadam replikę AKM CM.036 firmy CYMA i mam problem ponieważ kiedyś gdy strzelałem broń przestała reagować gdy naciskałem na spust i pomyślałem że się rozładował. Po naładowaniu okazało się że to jest jakiś inny problem :/ replika wogóle nie reaguje...

nie strzela nie wydaje żadnego dźwięku. Testowałem baterie na innej replice i ona działa replikę podłączyłem do innej baterii i nadal nie reaguje sprawdzałem też bezpiecznik i jest cały.

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Starkiler mam tą samą replike i u mnie było identycznie :) Okazało się zimny lut na "+" silnika. Wymieniłem okablowanie na niskooporowe złożyłem i dalej raz działało raz nie otworzyłem GB wyczyściłem łacznik styków bo był cały czarny złożyłem i do teraz wszystko ok :)

Edited by Matiasq
Link to post
Share on other sites

Właśnie bardzo prawdopodobne, że masz osmolone styki... Jeżeli przewody okażą się w porządku, to czeka Cię rozbieranie gb. Ogólnie operacja z czyszczeniem styków do najtrudniejszych nie należy, ale lepiej, żeby rozbierał to ktoś, kto już to robił...

Link to post
Share on other sites

Starkiler mam tą samą replike i u mnie było identycznie :) Okazało się zimny lut na "+" silnika. Wymieniłem okablowanie na niskooporowe złożyłem i dalej raz działało raz nie otworzyłem GB wyczyściłem łacznik styków bo był cały czarny złożyłem i do teraz wszystko ok :)

 

Do czasu, styki w Cymach to syf - niestety.

Link to post
Share on other sites

Broń została naprawiona i złożona :D ale dziwi mnie jedno...Po wyciągnięciu z Body broń nie strzelała . Jako że mam elektryka w rodzinie zawołałem go , on poprzekładał jakoś kable i nagle zaczął strzelać . Rozbierał go ze mną inny właściciel repliki i też nie może zrozumieć jakim cudem nagle zaczął działać , po krótkim namyśle stwierdziliśmy że mogły to być kostki stykowe . A wy jak myślicie ?

 

Dzięki za pomoc ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...