Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z magami i komorą


Recommended Posts

Witam...

 

mam gb ze sprężyną m120, komore CA, gumke systema, lufe 510 systema, korpus G&P, magi boyi, kulki 0,25 g&g...ostanio zaobserwowalem pewien problem...gdy mam maga w replice strzela dość niemrawo, dopiero gdy docisnę go od spodu do repliki zaczyna ona strzelać na dużo większe odległości...

 

w czym rzecz i jak temu zaradzić?

Link to post
Share on other sites

W tym rzecz że magazynek za płytko wchodzi do komory. Należy wymienić magazynki lub nadrobić zatrzask magazynka bądź przerobić magi. W sumie można też byłoby zmienić magi na markowe i problem z głowy. Radziłbym jednak pożyczyć mag od kolegi innej firmy i przetestować, zobaczyć czy problem się powiela na innych magazynkach.

Link to post
Share on other sites
W tym rzecz że magazynek za płytko wchodzi do komory.

 

Raczej nie do końca.

Rzecz w tym, że komora ma niestabilne połączenie z GB. Tego nie da się łatwo wyjaśnić, ale zasadniczo dociśnięcie magazynka podnosi komorę i doszczelnia układ. Trzeba zrobić tak, żeby komora była w odpowiednim miejscu także bez dociskania magazynka.

 

Pozdrawiam

M.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mój patent na rozwiązanie twojego problemu to 2-3 oringi od wężyków do baterii sztorcowej ( znowu hydraulika przychodzi na pomoc )nałożone na tą część komory , która wchodzi w magazynek. U mnie poskutkowało i obeszło się bez przerabiania czegokolwiek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...