Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning M4 CQB-S G&G


Recommended Posts

Witam, mam pytanie do użytkowników tej emki. Czy ktoś z Was robił tuning ?? Jeśli tak to jaki polecacie ??

 

Ja sam bym chciał zwiekszyć troche fpsów do ok 410. To ma nei być emka do CQB więc potrzebuje więcej fpsów. Czekam na fachowe porady. Z góry dziękuje :)

Link to post
Share on other sites

Zacznij od tłumika i dłuższej precki, nie ma sensu pakować 410FPS do czegoś co ma lufę długości ołówka. Oczywiście niesie to za sobą potrzebę zmiany cylindra bo nie sądzę że w stocku jest 0. No i napisz ile masz konkretnie kasy.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Chciałbym się zmieścić w 300zł, ale niewiem czy mi sie uda. Myślę także nad zestawem Gold G&G co jest dostępny na specshopie, ale nie znam nikogo kto by z tego korzystał :/

 

A mam dodatkowe pytanie do Was, czy faktycznie przy tuningu giwery częściej trzeba ją serwisować ??

Link to post
Share on other sites

zależy od modyfikacji . mogą one zwiększyć podatność na usterki , nie zmienić jej , lub nawet ją zmniejszyć w twoim przypadku myślę że za wiele się nie zmieni.

 

 

 

 

Jak to nie ma być cqb możesz też wstawić dłuższą lufę zewnętrzną oraz tłumik dziwięku jakiś długi i wsadzić w to precke ( w tłumik) ( wejdzie dłuższa lufa. a nie długości palca). Da to dużo większą celność i zasięg

Link to post
Share on other sites
Zacznij od tłumika i dłuższej precki, nie ma sensu pakować 410FPS do czegoś co ma lufę długości ołówka

Z jednej strony racja, z drugiej, żałowałbym odkręcenia tłumika ognia, bo Guay Guay robi je śliczne :D

 

Myślę także nad zestawem Gold G&G co jest dostępny na specshopie, ale nie znam nikogo kto by z tego korzystał :/

Ja bym pomyślał nad jakimś miejscowym serwisantem, lub jakimś sprawdzonym "prywaciarzu" (panów z Gildii Serwisantów mam na myśli).

 

Wyniesie Cię taniej, lepiej, ładniej i w ogóle... poza tym nie ufam sklepowym serwisom. Potwierdza to przygoda mojego kolegi :)

Link to post
Share on other sites

Co do tłumika to też mi się podoba i nie chcę go zmieniać. Chyba więc zdecyduje sie na dłuższą lufę wew. i cylinder.

 

Co do znajomych serwisantów to póki mam gwarancje nie chcę ryzykować. A ze specshopem mam raczej dobre wpsomnienia i nie tylko JA :)

Link to post
Share on other sites

Co do tłumika to też mi się podoba i nie chcę go zmieniać. Chyba więc zdecyduje sie na dłuższą lufę wew. i cylinder.

Powiedz mi tylko mistrzu jak chcesz wsadzić dłuższą preckę skoro nie będziesz miał jej czym zakryć?? No chyba że chcesz żeby Ci 9mm rurka mosiężna/stalowa z ludy wystawała na 20cm to spoko, Twój cyrk Twoje małpy :roll:

Link to post
Share on other sites

A ze specshopem mam raczej dobre wpsomnienia i nie tylko JA icon_smile.gif

Sam na razie do Speca się nie zraziłem, za to jak zobaczyłem co zrobili u kolegi serwisując replikę - jak i za ile - Rafaello*

 

*Rafaello - wyraża więcej niż tysiąc (wulgarnych) słów.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Gumki w G&G nie wymieniaj, bo są świetne. Jak dla mnie najlepsze:P

 

 

Zależy w jakim modelu G&G bo np. w tańszym AEG`u -UMP.45 nie chodzi to zbyt dobrze, układ jest doszczelniony ale nie precyzyjny. Trzeba wyregulować, lub kupić lepszej jakości komorę/gumkę!

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Podepne sie pod autora watku.

 

Chcialbym upnąc troche m4 w kierunku paransjaperki.

Planuje wymienic lufe na precke ponad 600mm, do tego ofc tłumik gdzie schowana bedzie lufa.

Komora HU na metal/aluminium

Gumke zostawie bo mam zielona GG

Bore up ale jeszcze nie wiem jakie.

 

Mysle ze nie bedzie zle chodzic.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, wypowiem się bo ostatnio zrobiłem m4 na parasnajpe. Podstawa była m4 od g&g. Wymienilem body na metal. Stok zostal jedynie gB.

 

Co zastosowalem.

Precka - promka laylax 353mm

Gumka - falcon czerwony

Komora - king arms

Bore up - deep fire

Tłok - alu 14 metal zeby

Silnik - elementa

Sprężyna - 130 guardera

 

M4 siekA jak szalona. Grunt to doszczelnienie. W cylindrze mam " strzykawke" Zasięg? Grubo ponad 60 m precyzyjnego Lotu. Jestem mega zadowolony z efektu.

 

Co do wymiany precki na dłuższą. Wg mnie nie ma sensu. Chyba że wymienisz cylinder,bo ten co masz może nie dbać rady, a i na bore up zbyt długa lufa może się nie sprawdzić.

 

Ale każdy robi jak uważa:)

Edited by buli889
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...