Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Olsztyn - 24 X 2004 - niedziela


Recommended Posts

organizujemy dnia 24 X 2004 ( niedziela ) - maly zlocik ASG - ktory bedzie mial charakter larp'a - bardzo mozliwe ze bedzie troszke strzelania nocnego wiec data moze byc przesunieta na 23 X . mam teren mamy scenariusz mamy pomysl . licze na to ze bedziemy mieli chetnych do wymiany kulek . scenariusz juz jest napisany i w danym momencie drukuje sie jego pierwowzor - bedzi jesczez dopracowany .

Teraz przejde do sedna sprawy . nie wiem gfdzie mozna zrobic ogloszenie na calo polske - wiec robie tylko u siebie w wojewodztwie :

Zapraszam wszystkie druzyny z polski ktore w ciagu tygodnia byly by w stanie stawic sie na wyzej wspomniany dzinek w olsztynie - miejsce jeszcze zostanie ustalone ( godzina nie pozniej niz 10.00 ( meijsce to bedzie najprawdopodobniej Leclerk ( olsztynski hiper marcet ) . Im wiecej ludzi sie stawi na "zlocik" tym fajniejsza bedzie zabawa - i wiecej wrazen do przekazania wnukom

mam nadzieje ze druzyny z :

Braniewa , Ostrody , Fromborku , Ilawy i Torunia - ktore juz nie raz u nas goscily ( co do torunia nie jestem pewien ale wymieniam profilaktycznie ) podpisza u nas liste obecnosci .

to kontakt ze mna :

e-mail: Saico@banita.pl

gg : 2836695

kom ( najlatwiej jest meni na niej zlapac ) : 693760129

mam nadzieje ze sie stawicie bo zapowiada sie niezly klimacik

- wiecej informacji dopisze na www.asgolsztyn.glt.pl

Link to post
Share on other sites

policja zostanie jutro powiadomiona - nawet jesli sie nie zgodzi to caly teren jest gleboko w lesie - wiec nikt nas nie bedzie widzial a nawet jak to policja tam nei dojedzie :) - ale bede robil wszystko co w mojej mocy zeby jutro wszystkie tego typu formalnosc zalatwic

Link to post
Share on other sites

a wiec zeby tutaj forum nie zasmiecac przekieruje was od razu na strone - na glownej stronie sa wszystkie szczegoly - jezeli cos jest niejasne to gg:2836695 lub kom : 693760129 - juz jest wszystko dopracowane - wszystkie wg meni potrzebne organy sa poinformowane

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...