Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich mam mały problem z moim nowym L96A1 po złożeniu niewiem gdzie sie ładuje broń... Czy może mi ktoś pokolej napisać jak złożyć oraz jak ładować broń?? Bo sie nastwaiłem na test mojego sprzętu.. :killer: A mile widziane będą wszystkie możliwe komentarze dotyczące tej broni (od osób, które posiadają bądź posiadały taką broń) Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI!!! :wink:

Link to post
Share on other sites

Oh My God, weźcie wywalcie ten temat bo mnie krew zaleje, weź włóż lufę do ust i wyjmij gumową stopkę kolby następnie zalej ją cementem to naładuje magazynek.

DAJCIE SPOKÓJ! Dzieciaku ty lepiej przeczyaj instrukcję! Dalej nie mogę zrozumieć jak to trudno rozszyfrować jak się przeładowuje replikę i jeszcze na ogólnopolskim forum robić z siebie kompletnego idiotę.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Koleś nieprzesadzaj.. A, ze w instrukcji piszą po japońsku i dotego tylko jak złożyc to sorry.. Szkoda mi ludzi którzy myślą, że wszystkie rozumy pozjadali.. Mam prawo sie zapytać.. I TYLE!!! A przy okazji już to załapałem dzięki wielkie za odp. oprócz pana, który radzi zabetonować lufe.. Za takie odpowiedzi dziękuje jak masz napisać coś takiego to popatrz w lustro i powiedz sobie Robie z siebie Idiote jak ci będzie miło to powiec zapisze cie do psychiatry albo jakiegoś psychologa.. Niewiesz?? to niepisz takich głupot bo według mnie ja sie zachowałem jak nowicjusz a ty jak jakiś prostak, małolat itd. Dobra wiem jesteś odemnie straszy ale to nie wiek czyni nas dorosłymi..

Link to post
Share on other sites

Czy mi sie zdaje czy czytanie ze zrozumieniem u ciebie zupełnie leży?? Tylko jak złożyć jest napisane i narysowane.. Co ja napisałem w pierwszym zdaniu. Ok zkończmy tą dyskusjie może to był głupi temat bo po 10min sam wpadłem wkońcu na to ale twoja odpowieć niebyła miła ani pomocna..

Link to post
Share on other sites

Dobra pomóżmy mu XD

 

1) Wyciągasz z pudełka takie prostąkątne (magazynek)

2) Wyciągasz kulki (jeśli w ogóle wiesz co to jest)

3) Kulki (takie okrągłe) :P wciskasz do dziurki w magazynku

4) Po załadowaniu kulek wsadzasz magazynek do prostokątnego otworu w L96 z dołu jest taki prostokątny otwór

5) Przeciągasz zamek (jeśli wiesz co to jest) do siebie aż usłyszysz takie KLIK! i odpychasz od siebie

6) celujesz sobie w nogę z odległości ok 5cm i naciskasz spust

 

PS Koniecznie w nogę za pierwszym strałem wystrzel - Taka jest tradycja AirSoftu.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...