Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Mam pewien problem.

Chcę zakupić M4 JG lecz nie wiem czy nie ma w ofercie czegoś podejrzanego.

Oto opis broni :

 

"Mam do sprzedania m4 JG CQB która kupiona została za 565 zł (III generacji). Chwyt i kolba są z tworzywa, wszystkie pozostałe części są z metalu, ostrej wersji kolba i chwyt pistoletowy też są z tworzywa. Klapka wyrzutnika łusek jest ruchoma, otwiera się ją za pomocą rączki przeładowania, więc bardzo realistycznie to wszystko wygląda. Karabin jest w camo pustynnym inspirowanym zdjęciami Navy Seal's z Afganistanu i Iraku. Ze spraw technicznych, stan zębatek jest celujący, ma mały przebieg ponieważ nie mogliśmy się zorganizować i raptem na kilku strzelankach byłem (4) a resztę grzała szafę z tym ze co jakiś czas dawałem serie żeby ją rozruszać aby się nie zastała. Dodam tylko że w tej replice jest spring M120 co przy tej baterii która jest w zestawie daje nieźle osiągi.

 

Replika odebrana prosto od serwisanta, wymiana okablowania, wymiana wtyk na lepsze i mocniejsze (bateria i ładowarka), wypodkładkowana, wszystko przesmarowane, wymiana sprężyn mechanicznych. Wymienione/Dokupione zostały, metal body 150 zł, komora HU 80 zł (komora hop up firmy deepfire), gumka 25 zł, bateria 9.6V 1500 mAh która kosztowała mnie coś ponad stówkę (która daje większą moc i działa dłużej, zmieniona bo fabryczne nadają się co najwyżej do zegarka) no i malowanie 50 zł.

 

Dorzucam do tego ok. 2000 Kulek 0.25 g

Replikę sprzedaje ponieważ brakuje mi pieniędzy. Ok. 400 FPS.

 

 

Cena która mnie satysfakcjonuje to 450 zł."

 

 

I co o tym sądzicie ? Proszę pisać Kup albo Nie kupuj aby łatwiej było mi podliczyć głosy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...