Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hełm asg z fasunkeim za 149zł


Recommended Posts

nie chce mi sie wierzyc ze te gogle za 69 zl sa balistyczne co prawda wygladaja jak Sun Wind & Dust m1974, ale generalnie opisy towaru w tym sklepie az ociekaja marketingiem. ale helm to moze byc ciekawa propozycja. czy ktos wie jak sie sprawuja takie helmy z poliuretanu, lepiej niz ABSowe? a moze lepiej troche dolozyc i kupic stalowy albo moze oryginalny kewlarowy jakis (dla klimatu :) ) ?

Link to post
Share on other sites
Są tez racje MRE po 35zł kupa fajnych rzeczy

MRE to mają raczej drogo, na Allegro chodzą po 25zł a to i tak dużo za dużo jak na jednodniową rację, którą tak naprawdę się nie najesz. Kiedyś na Allegro były MRE po 15zł za sztukę i to już było opłacalne niestety trzeba było wziąć cały karton 12szt.

Inne rzeczy też mają drogo, chociażby buty i oporządzenie.

Link to post
Share on other sites

wiesz,jeszcze zeby ci na tyłek wchodził to by sie na co przydać ale łba to nie masz co chronic :)

 

jedynym atutem tego hełmu imho jest fakt ze posiada pokrowiec w kamuflażu, zawsze pokrowiec to co innego niz czarny garnek zawsze dziwnym trafem wystający nad to za czym starasz sie sprytnie schowac ;)

 

choc za 135 to sobie mozna juz załatrwic amerykański m1 i dokupić ze 3 pokrowce do niego :)

 

chyba tak zrobie jak mnie bedzie stać, sobie ściągnę jakąs kopię albo oryginalnego blaszaka M1 co by pasowal do guna :) ciezkie to jak cholera ale jaki klimat :D

 

co do tych gogli to ejsly naprawde wytrzymują strzał z aeg'a to fajne by były, ale wątpię dlatego pewnie obejde sie smakiem...

 

co do cen sklepu to przylookajcie sobie po ile kulki ;) całkiem dobre ceny są, szkoda ze stingerów nie mają 0,25 :D

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Sama latarka to ~109 zl przynajmniej u mnie,

taka sam tylko srebrna jest chyba tansza bo cos ok 99

montaz to max 20 na targu od ruskich mozna dostac, nawet lepiej sie mozna utargowac

 

wiec pozostaje ok 70 zl za wlacznik :? ( ktory nawiasem mowiac mozna zrobic samemu )

 

jak dla mnie nie jest to dobra cena :/

 

Pozdrawiam

Bocian

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...