Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wzmocnione rękawice Strike Systems


Recommended Posts

  • 2 years later...

Ktoś może wypowiedzieć się na temat tych rękawiczek?

 

Miałem coś koło 2 lat, uzywałem często-gęsto, nie tylko na strzelankach, ale też przy noszeniu ciężkich klamotów, coby sobie rąk nie popsuć i sprawdzały się bardzo ładnie, nie zniszczyły się zbytnio.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

 

Mam te rękawiczki od koło 10 miesięcy. Używam ich często. Co tydzień 6/8 godzinna gra, do tego w lato były użytkowane bardzo dużo.

 

 

Same rękawiczki świetnie leża na dłoni, tudzież zakładając je ma się wrażenie że są za małe, lecz jak się już w nie 'wbije' leżą dobrze - nawet bardzo dobrze. Jedyny mankament to to że kciuk jest troszkę za długi, nie wiem jaką to miało mieć funkcję, bo przy zgnaniu we wszystkie strony palca zawsze zostaje te pół cm luzu.. Nie przeszkadza to w niczym, lecz jest więc trzeba opisać.

Są świetne pod wzgl wytrzymałości. Po 10 miechach użytkowania są oczywiście lekko starte, lecz nic nie pękło ani nie porwało się.

Ręka się w nich leciutko poci, na prawdę minimalnie.

Rzepy są świetne - nawet teraz wyglądają i działają bardzo dobrze.

Cała rękawiczka uszyta jest z różnych materiałów, palce/materiał w okół kevlaru są uszyte z czegoś podobnego do zamszu (nie wiem czy prawdziwy czy sztuczny bo nie znam się za bardzo). Reszta z rozciągliwego materiału ze wstawkami 'wzmacniającymi' w niektórych miejscach. Są wentylowane pomiędzy palcami. Na 'spodzie' rękawiczki są uszyte z podwójnej/potrójnej siatki, niektóre elementy zostały wzmocnione normalnym materiałem. Posiadają one również 4 'dziurki' wentylacyjne na każdym palcu (oprócz kciuka).

Co do kevlaru to dużo powiedzieć nie mogę - testowałem go strzelając z kilku cm repliką z fps'ami liczonymi na około 400. Pęknięć nie ma, aczkolwiek pojawiła się dość znacząca rysa wielkości kulki, nie zmienia to faktu że sam kevlar jest bardzo wytrzymały.

 

Co mogę więcej powiedzieć. Rękawiczki za tę cenę godne polecenia dla osób które rąk używają do wszystkiego, a nie tylko do trzymania repliki. W lato dzięki wentylacji potu nie czuć, chociaż pewnie jest. W zimę sądzę że może być w nich trochę zimnawo zważając na to że mają one cienką siatkę pomiędzy palcami. Ale coś za coś.

 

Jak dla mnie rękawiczki do wszystkiego. Sam używam ich tylko do budynków, bo w lesie preferuję dłuższe, lecz na pewno zdały by test również w lesie.

 

Kilka zdjęć:

Proszę nie zwracać uwagi na datę. Lenistwo nie pozwoliło mi jej do tej pory zmienić :>>

 

35lf38o.jpg

 

rr72xc.jpg

 

oaovme.jpg

 

207vr03.jpg

 

 

nyfia9.jpg

 

2r60kfr.jpg

 

sndvnb.jpg

 

5d1oyh.jpg

 

qr0zr5.jpg

 

mv0spg.jpg

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...