Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 AGM 031B


Recommended Posts

Witam ostatnio na gunfire pojawiły się repliki M4 z AGM oznaczone numerkiem 031B. Wersja z plastikowym body,komorą oraz wydaje się że szkielet również wykonanym z czegoś lepszego niż plastik ale nie stal.

 

Na stocku 320 FPS według GF. Kwestia środka GB, jak wygląda- metalowe części?

Chciałem się dowiedzieć czy ktoś miał już styczność z tym modelem wie co siedzi w środku GB.

400 zł za nowe M4 to według mnie cena dobra, pod warunkiem że środek GB jest metalowy i dobrze wykonany, resztę można wybaczyć.

 

Proszę o opinie podważone doświadczeniem dot. tego modelu.

 

Tematu dot. tego modelu nie znalazłem.

Edited by Kochan
Link to post
Share on other sites

Odpowiedź od gunfire

 

Witam,

 

W gearboxie właściwie wszystko (w tym zębatki, anti-reversal, prowadnica itp.) wykonane jest z tworzywa. Tylko cylinder, sprężyna i drobniejsze sprężynki oraz śrubki są z metalu. Szczerze mówiąc, hasłem przewodnim po tym jak otworzyliśmy ten GB było "Zgadnij kotku, co mam w środku." ;) Jest to, zgodnie z zapewnieniami producenta, tworzywo poliwęglanowe.

 

Z drugiej strony - wszystko zbudowane na standardzie TM.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Właśnie zastanawiam się nad kupnem i co sądzicie, głównie to strzelam się amatorsko więc nie potrzebuje jakiegoś smoka kasy też za dużo nie mam a z karabinów to właśnie m4 mi najbardziej podchodzą opłaca się ??? Celność wmiare dobra i najważniejsze wmiare solidny i nie psujący się ??? Czy po prostu lepiej będzie kupić G36 od JG. Jak macie lepsze propozycje do m4 to podawajcie jednak zaznaczam że nie chce żadnego smoka za 700 zł tylko taki porządny dla amatora w 100% pozdrawiam.

Edited by czechux
Link to post
Share on other sites

O ile szkielet GB z mocnego poliwęglanu można jeszcze jakoś przeżyć (przy niskich FPS), to plastikowe zębatki to jakieś nieporozumienie.

Jeżeli nie masz parcia na M4 akurat, to nie ma się co zastanawiać i brać G36 z JG (replika pancerna, niezawodna)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...