Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Universal od ICSa


Recommended Posts

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem owej wersji M4 - http://madonion.eu/M4A1_Universal_Version_p444.html

 

i tutaj mam pare pytań do ludzi którzy taką posiadają bądź mieli z taka już kiedyś kontakt.

 

To więc tak:

1. jakie rodzaje konwersji do niej pasują?

Jeśli miałbym ja kupić chciałbym zrobić coś na wzór M4 z tego zdj. http://altair.com.pl/files/grafika/bia/200...A03-2008_07.jpg

i Jeśli ktoś orientuje sie gdzie znajdę podobny granatnik pokazany na zdj. bd wdzięczny dodam iż zależy mi aby górna i boczne szyny ris były dostępne tak jak są na zdjęciu

2. Czy opłaca sie wymieniać lufe na prec-lufe?

3. Planuje aby broń miała coś w granicach 400-450 fps proponujecie zakup gumki z promyka? czy standardowa icsa? podobnie z dystanserem opłaca sie go wymieniać na tym H czy stokowy w zupełności wystarczy?

 

Zakładam nowy temat ponieważ aktualnie na wmasg jest tego mnóstwo, a zależy mi na czasie którego obecnie nie mam za wiele aby czytać wszystkie działy co nie co już znalazłem ale jeszcze mi tego trochę zostało.

 

z góry dzięki za info

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

to napisze ci to ja zanim temat zostanie zamknięty przez moda...

 

Tematów o ICS są dwa do wersji "metalowej" i do wersji "plastikowej"... a o dwóch nie mówi się "mnóstwo" :wink:

 

nie licz że ktoś będzie rozpisywał się w kolejnym temacie o sprawach już zapisanych i wyjaśnionych na forum i to pare tematów niżej!!

 

 

a to że ci się nie chce czytać to inna sprawa :mrgreen:

 

zadaj pytanie tam i na pewno Ci ktoś odpowie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...