Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SPRĘŻ] sprezyna w VSR


Recommended Posts

na machinegun'ie maja tylko 120, 130 i 170.. to wiem od dawna bo mam w tej chwili 120'stke od nich... ale ze "gdy mam co chce wtedy wiecej chce" :twisted: to planuje zrobic srogie rasowanie mojej pukawy... :) dlatego chcialem sie dowiedziec o przypuszczalna roznice predkosci wylotowej przy zastosowaniu dajmy na to sprezyny 130, 150 i 170...

Link to post
Share on other sites

Pamietaj, ze 120 SP jest najmocniejsza sprezyna jaka mozesz wstawic bez wymiany innych czesci. (No, 130SP moze jeszcze pociagnac ale chyba nie dlugo), poczytaj, poszukaj bylo juz troche pisane i poczytaj na zagranicznych forach co nalezy wymienic do sprezyny 150SP, 170SP (napisz do sklepow i sie spytaj).

 

A jezeli ktos w polsce wymieniał w jakims z VSR sprezyne na 150/170SP niech sie podzieli informacjami jak osiagi, czy sa problemy z naciaganiem sprezyny i co wymienil.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

1. sprawa wyglada tak ze oprocz sprezyny chce wymienic jeszcze tlok, glowice cylindra i lufe... wszystko z WGC... maja tam tez czesci spustu, wiec czekam na opinie czy warto wymienic...

2.

poczytaj, poszukaj bylo juz troche pisane i poczytaj na zagranicznych forach co nalezy wymienic do sprezyny 150SP, 170SP

moglbys podac mi kilka adresow zagranicznych forow?

 

3.

A jezeli ktos w polsce wymieniał w jakims z VSR sprezyne na 150/170SP niech sie podzieli informacjami jak osiagi, czy sa problemy z naciaganiem sprezyny i co wymienil.

wlasnie na to czekam :roll:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...