Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Połączenie Szwadronu C i FIA

 

W dniach 8-9 maja, podczas corocznego szkolenia unitarnego oddziału FIA zrealizowano ostatni etap - trwającego od marca br - łączenia dwóch formacji: Szwadronu C i FIA. Integracja ekip, podobnie jak rok wcześniej połączenie Szwadronu C i Bobrów Wojny, jest przejawem wspólnej pasji jakim jest praca zespołowa i doskonalenie swoich umiejętności w ramach szeroko pojętego militarnego hobby. Jest jednocześnie sukcesem myślenia w kategoriach dobra grupy nad indywidualizmem. Ćwiczenia, podczas których nastąpiło oficjalne utworzenie tej prawdopodobnie największej w Polsce grupy MilSimowej odbyło się na Poligonie Radiowo należącym do Fundacji E.H.O. kierowanej przez członków oddziału.

 

FIA Agent (dowódca Szwadronu C): "Poczułem, że w dotychczasowym układzie przestałem się rozwijać jako żołnierz i dowódca.

Moje marzenie z dawnych lat - Pluton piechoty - ziściło się"

Odnosnie środowiska ASG - "lead me, follow me or get the hell out of my way"

G.S.Patton

 

FIA ErTo (dowódca FIA): "Dzieląc się tą informacją chcemy pokazać jak wiele można osiągnąć będąc gotowym do rezygnacji z nawet niewielkiej części swoich wymagań i włączenia się w budowanie miejsca nie tylko dla siebie."

Edited by Czubaka
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...