Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WĘDRZYN II "Stalowy Pierścień" 11-12.XII.2004


Recommended Posts

Cóż, powtórzę tylko to co napisałem na "Wielkopolsce"...

 

Sądzę, że nałożyło się kilka spraw (dwa punkty - copyrights by Pewien Znajomy... :wink: ):

 

1) Koszty - o których jednak było wiadomo od dawna.

 

2) Termin - blisko Świąt i końca roku. U wielu osób finanse nadwyrężone (aczkolwiek raz jeszcze - koszty były podane 2 września, tylko być może mało nagłośnione...).

 

3) Klasyczna akcja ze strony potencjalnych uczestników - tak, tak przyjedziemy! A później cisza... Brałem udział w wielu imprezach ogólnopolskich (niekoniecznie ajersoftowych) i zdążyłem się już to tego częściowo przyzwyczaić, organizatorzy Wędrzyna widocznie nie...

 

4) Marne nagłośnienie imprezy - zaczęto na większą skalę robić to dopiero trzy tygodnie temu.

 

5) Brak przemyślanych działań w kwestii noclegu z piątku na sobotę.

Nas to mało rusza, mamy jakieś 70km, ale gdy ktoś chciał przyjechać z drugiego końca Polski to już był duży problem.

 

 

Mogę powiedzieć tylko - wielka szkoda.

 

Mam nadzieję, że jeszcze wypali tam jakaś impreza...

Ja pojechałbym do Wędrzyna, nawet gdyby to była impreza na 30 osób...

Niestety taka ilość uczestników zapewne za nic nie pokrywa kosztów wynajęcia poligonu i noclegu na terenie jednostki...

 

-

Link to post
Share on other sites
3) Klasyczna akcja ze strony potencjalnych uczestników - tak, tak przyjedziemy! A później cisza... Brałem udział w wielu imprezach ogólnopolskich (niekoniecznie ajersoftowych) i zdążyłem się już to tego częściowo przyzwyczaić, organizatorzy Wędrzyna widocznie nie...

 

 

...niestety nie ma co sie przyzwyczajac, tylko niestety trzeba brac poprawke na stan naszego matriksa - nie dosc, ze to beta wersja i jeszcze nie niadomo czy bedzie rozwijana, a juz jest platna ;-(

z ludzmi tak jest, ze trzeba zawsze checi dzielic przez zapal (slomiany - ekologiczny wiec biodegradowalny z uplywem czasu)

 

...z drugiej strony jak ktos wspomni o imprezach, ze wstepem na indywidualne zaprosenia (dla grup czy osob) - to sie wrzask podniesie o zle rozumiany elitaryzm, robienie rozlamow itp. itd.

 

 

5) Brak przemyślanych działań w kwestii noclegu z piątku na sobotę.

Nas to mało rusza, mamy jakieś 70km, ale gdy ktoś chciał przyjechać z drugiego końca Polski to już był duży problem.

 

..tez fakt, ale szybko w tym watku pojawila sie dlugasna lista miejsc gdzie mozna przekimac - wiec potencjalny problem zostal prawie od razu zazegnany

my (= TWG) mamy o jakies 150 kilosow dalej od goryli - ale nas to nie zniechecilo - wystarczy zadzwonic i zarezerwowac sobie lozko - tyle ze faktycznie niektorym robi to bolesniejszy prog kosztow - bo nawet gdyby w takim samym miejscu rezerwowac nocleg grupa nie 5ciu, a 15 czy 50 ludzi - juz jest szansa na zbicie ceny

 

Mogę powiedzieć tylko - wielka szkoda.

Mam nadzieję, że jeszcze wypali tam jakaś impreza...

Ja pojechałbym do Wędrzyna, nawet gdyby to była impreza na 30 osób...

 

... w 100% podpisuje sie pod powyzsza uwaga

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...