Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowanie naboju CO2 do magazynka - instrukcja


Recommended Posts

Witam,

 

zakupiłem replikę Colt-a M1911 z firmy KJW na CO2.

Link do repliki: http://www.military.pl/KJ-Works-M1911-Meta...-CO2_8673t.html

Mój problem wyda Wam się banalny, ale proszę o pomoc i wyjaśnienie sytuacji.

Mianowicie nie do końca wiem jak wymieniac/ładowac nabój CO2 do magazynka repliki.

Wiem że mam najpierw kapnąc olejem silikonowym na zawór przebijający nabój lub na czubek naboju, następnie włożyc nabój do magazynka i dokręcic śrubę(za pomocą klucza imbusowego). Moje pytanie jest następujace czy śrubę mam dokręcac powoli czy szybko ? Zużyłem już 3 naboje z gazem i spotkałem się ze zjawiskiem syfonowania.

 

Proszę Was o pomoc.

Pozdrawiam

Onix

Link to post
Share on other sites

Wiem że mam najpierw kapnąc olejem silikonowym na zawór przebijający nabój lub na czubek naboju

A niby po co.

Moje pytanie jest następujace czy śrubę mam dokręcac powoli czy szybko ? Zużyłem już 3 naboje z gazem i spotkałem się ze zjawiskiem syfonowania.

To nie jest syfon, nie dokręciłeś po prostu śruby.

Musisz zakręcić mocno i szybko.

Problem jest w tym, że śruba wkręca się ciasno i mocno, a jest ze stali, więc wolno się wyrabia.

Rozwiązanie to smar na śrubę albo lekkie zeszlifowanie papierem ściernym (ja tak robiłem w obu magach mojej KJW) gwintu śruby i (ale nie musisz) gwintu w magazynku.

O to że śruba jest za luźna nie musisz się martwić, gaz nie rozpręża się w magazynku tylko jest podawany bezpośrednio przez zawór.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...