Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Umundurowanie six color


Recommended Posts

Siema

Z uwagi, ze jest to moj pierwszy post witam was wszystkich serdecznie :)

 

No to kwestie przywitan mamy juz za soba, teraz czas przejsc do sedna sprawy:

Co sadzicie o kamuflazu 6color??

Na ile jest on popularny w grach lesnych??

Wiem, ze do lasu powiniennem raczej wybrac cos w stylu woodland ale co ja moge za to, ze bardziej podoba mi sie pustynny kamuflaz :P...

Przegladajac forum oraz prywatne strony ekip asg widze, ze zdecydowana wiekszosc z was uzywa kolorow maskujacych...

Bardziej powiniennem sie kierowac tym zeby bylo praktycznie (i tu wybrac cos ciemnego) czy "gustem" (czyli postawic na pustynie)??

Dzieki za odpowiedzi

 

PS: Uprzedzam pytanie, przeszukalem forum :twisted:

 

 

pozdrawiam

pacet.

Link to post
Share on other sites

Desert do lasu? 8O

IMHO chyba jednak warto się raczej kierować zdrowym rozsądkiem czyli do lasu zakładać kamuflaż "leśny". Pustynne kamuflaże w lesie sprawiają raczej dziwne wrażenie. Mi się podoba np. pustynny DPM i zimowe maskowanie bundeswehry, jednak w lesie bym się poczuł w tym jak tarcza strzelnicza :P

Jeżeli kochasz ten kamuflaż za sam wzór plamek to możesz go przefarbować na zielono. Ładnie to wygląda. A jeżeli bez piaskowych kolorków nie możesz żyć to wrzucaj sobie na grzbiet co chcesz... z pożytkiem dla grających po przeciwnej stronie.

:)

Link to post
Share on other sites

No więc, jeśli chcesz strzelać się w lesie będąc ubranym w deserta, to takie coś wg mnie nie ma sensu... A wtedy po co już mówić o skrytym działaniu, czy doskonałym kamuflażu :?: Ja sam używam munduru w polskim kamuflażu i mogę stwierdzić, że nieraz "uratował" mi dupsko !

 

Nie polecam deserta(chyba, że do zastosowań cywilnych;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...