Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 ICS metal VS M4A1 KWA...Co wybrać?


Recommended Posts

Witam mam pytanie dotyczące zakupu repliki tych dwóch gunów...ale nie wiem na co sie zdecydować???

 

W tej chwili jestem posiadaczem AKM"a i i chce przeżucić sie na M4 firmówke....

 

Chciał bym poznać opinie co Wy o tym sądzicie...Co wybrać?

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To zle slyszales odnosnie ICS'a. Jezeli dobrze pokombinujesz to bedziesz mial replike ktora strzela naprawde daleko i bardzo celnie ;)

 

W chińczyku jak dobrze pokombinujesz to też będziesz miał replikę, która strzela naprawdę daleko i bardzo celnie ;)

Link to post
Share on other sites

ICSy mają to, że jeśli zostawisz go w stocku, będzie Ci służył latami :) KWA m4 to stosunkowo nowa replika i jeszcze nie ma za dużo opinii o niej (szczególnie jeśli chodzi o wytrzymałość w stosunku do długości eksploatacji) w przeciwieństwie do ics'a...

Link to post
Share on other sites

ej paintball a ty zadowolony jesteś ze swoojej KWA??No ja wiem że ICS to jest lans do KWA ale nie mam tyle kasy aż zeby wpakować w guna... :killer:

 

Ale jaki zasięg może mieć ICS stockowo???35-40 metrów max daje.....a u nas to troche jednak za mało....kolega ma ICS'a i podkręcił mu FPS do 400 i zasięg ma około 50 metrów no to i tak łądnie jak myślę....Ale dużo wyminił w nim i duzo zabulił...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...