Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niucon 2 (Wrocław - 13-15.08.2010)


Recommended Posts

Jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie pionu ASG na konwencie Niucon 2 mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie.

 

Pierwsza edycja konwentu miała miejsce w 2008 roku. Teraz, po 2 latach nadszedł czas na drugą, co więcej - od tej pory Niucon organizowany będzie 2 razy do roku.

 

W programie imprezy znajdą się liczne projekcje, prelekcje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami w każdym z bloków.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie konwentu: http://niucon.pl/

 

Osoby zainteresowane współpracą w ramach organizacji bloku ASG (np. organizacja atrakcji) proszę o wiadomość na PW - oczywiście udział w organizacji nagradzany będzie zniżkami na cenę wejściówki (do 100% włącznie) - zgłoszenia przyjmuję do 31.07.2010.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie pionu ASG na konwencie Niucon 2 mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie.

 

Pierwsza edycja konwentu miała miejsce w 2008 roku. Teraz, po 2 latach nadszedł czas na drugą, co więcej - od tej pory Niucon organizowany będzie 2 razy do roku.

 

W programie imprezy znajdą się liczne projekcje, prelekcje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami w każdym z bloków.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie konwentu: http://niucon.pl/

 

Osoby zainteresowane współpracą w ramach organizacji bloku ASG (np. organizacja atrakcji) proszę o wiadomość na PW - oczywiście udział w organizacji nagradzany będzie zniżkami na cenę wejściówki (do 100% włącznie) - zgłoszenia przyjmuję do 31.07.2010.

Na czym polegać ma pomoc w organizacji? Chętnie się zgłoszę(jestem z Legnicy, 60km od Wrocławia).

Link to post
Share on other sites

Nic, ale co roku chłopaki organizują coś w ramach ASG. Ić sobie, naczelnym marudą na dolnym jestem ja. Nie życzę sobie, aby ktoś mi marudził na moim podwórku. :F

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...