Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ostatnio oddałem replikę na wymianę kabelków. W papierach wyczytałem, że przekrój kabla głównego to 0,75mm. Czy przypadkiem to nie za mało. bo w innych tematach wyczytałem, ze powinno to być przynajmniej 1mm Czekam na odp.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie chcę zakładać nowego tematu, a poniekąd moje pytanie jest związane z kablami.

 

Wczoraj spalił mi się bezpiecznik, próbowałem go naprawić za pomocą starożytnej metody starożytnych Egipcjan ;) Tzn. Skręciłem trzy cienkie druciki (również z kabla, tylko od batki) I dałem je na całą długość bezpiecznika, zaginając na końcach, tak aby prąd przepływał. Ku mojemu zdziwieniu zawsze się paliły, co mogłem zrobić nie tak? I czy w ogóle jest sens naprawiać je? W mojej okolicy nie ma żadnego sklepu Airsoftowego, a trochę drogo mi wyjdzie za przesyłkę, dlatego tak skąpię ;)

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Nie chcę zakładać nowego tematu, a poniekąd moje pytanie jest związane z kablami.

 

Wczoraj spalił mi się bezpiecznik, próbowałem go naprawić za pomocą starożytnej metody starożytnych Egipcjan ;) Tzn. Skręciłem trzy cienkie druciki (również z kabla, tylko od batki) I dałem je na całą długość bezpiecznika, zaginając na końcach, tak aby prąd przepływał. Ku mojemu zdziwieniu zawsze się paliły, co mogłem zrobić nie tak? I czy w ogóle jest sens naprawiać je? W mojej okolicy nie ma żadnego sklepu Airsoftowego, a trochę drogo mi wyjdzie za przesyłkę, dlatego tak skąpię ;)

Pozdrawiam!

Heh, to może da radę kablu w komputerze albo gdzie indziej, ale przy poborze prądu dochodzącym do 20A i więcej to nie zadziała ;-) .

 

Wywal bezpiecznik, sprawdź czy jest wszystko zaizolowane i już. No i wstaw nowe kabelki.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...