Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co z tą M14??


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

a ja mam jeszcze pytanie:

Czy GBv7 G&G i TM się czymś różnią?

Bo są części dedykowane to TM'a, a do G&G jest tego mało. Pasują tam części z v3, v2?

I czy ktoś może jakoś opisać precke G&G? Chodzi o jakość, można porównać do innych luf prec.

 

Kurcze co wybrać, TM OD, czy G&G

:roll: :roll: :roll: :roll:

 

[ Dodano: Nie 27 Sie, 2006 ]

jeszcze jedno: ma ktoś G&G wooden stock (imitacja)? bo brałbym oczywiście to - nie widziałem czarnej 14 :P

chyba, że czarną i pomalować w Oliwkę.

:roll:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Podpinam sie do przedmówcy... ludzie napiszcie wreszcie co kupić TM czy G&G ??

 

Przeczytałem już chyba wszystko co mozna było przeczytać, i żadnej sensownej odpowiedzi.

 

Jak jest z częściami do GB....

 

Czy G&G w tej wzmocnionej wersji około 350 fps jest taka awaryjna jak to ludzie gadają?? nie zamierzam jej więcej tuningować, ponieważ w Olsztynie mamy limit 400 fps.

 

Proszę o pomoc :)

Link to post
Share on other sites
Podpinam sie do przedmówcy... ludzie napiszcie wreszcie co kupić TM czy G&G ?? (...)

 

Strzelać też mamy za ciebie? Ludzie czy tak trudno być samodzielnym?

 

Pewnie ty jak upatrzysz coś za 1700 PLn to od razu kupujesz, po co pytać, najwyżej się będzie psuł....jak nie masz nic sensownego do dodania to się nie odzywaj, proszę... napisłaem wyrażnie że nie znalazłem nic co by wyrażnie mówiło tym która replika jest lepsza, Tm ładniejszy ale słabszy, G&G mocniejszy, podobno gorsze wykonanie, ale wzmocnione bebechy !! i jak z tą awaryjnością...może ktoś kto ma napisze...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pewnie ty jak upatrzysz coś za 1700 PLn to od razu kupujesz, po co pytać, najwyżej się będzie psuł....jak nie masz nic sensownego do dodania to się nie odzywaj, proszę... napisłaem wyrażnie że nie znalazłem nic co by wyrażnie mówiło tym która replika jest lepsza, Tm ładniejszy ale słabszy, G&G mocniejszy, podobno gorsze wykonanie, ale wzmocnione bebechy !! i jak z tą awaryjnością...może ktoś kto ma napisze...

 

Pozdrawiam

 

Właśnie na tym polega problem, że dysponujesz wiadomościami, ale nadal nalegasz żeby ktoś za Ciebie wybrał. Nikt nie napisze co jest lepsze bo nie da się tego jednoznacznie określić w wypadku dwóch produktów o porównywalnej jakości.

Być może będzie to szokiem, ale M14 kupowałem gdy pojawiła się na opcja na WGC Pre-order.

Jeśli chcesz znaleźć info o G&G użyj opcji szukaj są wątki w których M14 tej firmy jest dokładnie opisana.

Link to post
Share on other sites

ok a teraz pytanie co do jakosci wykonania bo tego tutaj nie znalazlem - chce w tym tygodniu zakupic m14 z TM bo jakos do g&g nie jestem przekonany, problem w tym ze wersja olive nie jest nigdzie aktualnie dostepna a machinegun dal niezla promocje na wersje z imitacja drewna.

Czy ktos kto widzial obie wersje czyli olive i z imitacja drewna by TM moze sie wypowiedziec ktora lepiej jest wykonana i czy warto czekac az sie pojawi olive czy brac imitacje drewna?

Link to post
Share on other sites

Mam kolege z placu boju ktora posiada M14 Czarne G&G do 500 FPS.

Narazie nie ma awarii a to zapewne dlatego ze prawie wszystko z srodka zostalo wyjete.

TM jak TM, trwale ale tylko w stocku.

 

Ja sam ostrze zeby na M14 S.O.C wiec jakbym ja mial wybierac bralbym G&G

 

A co do przedmowcy. Moim zdaniem oba "drewna" jedno abs'owe drugie prawdziwe to niewypaly. ( Trzymalem oba w rekach )

Link to post
Share on other sites
A co do przedmowcy. Moim zdaniem oba "drewna" jedno abs'owe drugie prawdziwe to niewypaly. ( Trzymalem oba w rekach )

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

Jakim cudem prawdziwe drewno może być złe :?:

Albo ja jestem jakiś dziwny albo widziałeś jakąś samoróbkę, która mogła wyglądać obleśnie.. :roll:

Link to post
Share on other sites

dzisiaj mialem okazje pomacac wersje drewniana i musze powiedzec ze przy opcji czekanie 1.5 miecha na olive trzeba sie zaspokoic tym szczegolnie ze na mg.pl dali taka znizke ze mozna za ta sama cene co olive ktory jest niedostepny mozna miec drewniane i precke 6.03 a mysle ze osiagi sa duzo wazniejsze od wygladu. Pozatym na wgc bedzie dostepna konwersja

mini_1157999693.jpg

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...SK-08A_srch_m14

i wtedy zrobie bardziej nowoczesne m14 ;)

Link to post
Share on other sites
A co do przedmowcy. Moim zdaniem oba "drewna" jedno abs'owe drugie prawdziwe to niewypaly. ( Trzymalem oba w rekach )

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

Jakim cudem prawdziwe drewno może być złe :?:

Albo ja jestem jakiś dziwny albo widziałeś jakąś samoróbkę, która mogła wyglądać obleśnie.. :roll:

 

Spokojnie.

Trzymalem nówke sztuke, oryginalną.

Nie wiem, jakoś mi to drewno nie przypadło do gustu.

Link to post
Share on other sites

to tylko marketing ;) (pewnie)

z wyglądu G&G jest lepsze - to fakt. Ma mocniejszy gearbox, w stocku więcej fpsów, precyzyjną lufę. Ale czy Ci to padnie po 1 strzelance to nie wiadomo. No i jak już się bawisz w upg to musisz sobie troszkę kasy uzbierać na wymianę wszystkich części. Bierz TM'a. Jest niezawodny, i ma świetny hu, co daje długi lot kulki

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...