Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L96 ( WARRIOR ) dobra baza pod snajperke ?


Recommended Posts

Siemka !!

 

Zastanawiam się nad zakupem snajperki miałem już karabin wyborowy AEG ale mi nie odpowiadał wole zamki cztero taktowe ;] mam jakąś tam wiedzę na temat sprężynowych snajperek w sęsie jak rozebrać i dobrze złożyć więc z tym nie będzie problemu . W ASG siedze od dobrych dwóch lat ( żeby nikt nie wyskoczył snajperka zła na początek XD ) Posiadam m4 najnowszej generacji KWA więc replikę pożądną mam ale chce czegoś dłuższego wpadło mi w oko l96 Wella jak myślicie opłaca sie kupić np jakąś używaną za ~350zł ?? i wpakować

Komore hopka PDI 300zł

Precka promyka 280zł

gumka czarna systema Energy 30zł

Sprężyna Guarder M170 80zł

Prowadnica sprężyny LL 125zł

Tłok LL 240zł

 

dodatkowo zaleje klejem spust jak nie wytrzyma tej sprężyny to kupie spust G&H za 300zł

 

Czyli razem ze spustem ~1700zł a bez niego ~1400

 

Czy opłaca się tyle pakować w taki komplecik ?? ile wyciągnę na tej sprężynie (fps) przy tej kombinacji ?? co jeszcze wymienić aby zasięg i celność wzrosły ?? Z kasą nie powinno być problemu bo części kupować będę kiedy mi wpadnie kasa na czasie mi nie zależy bo jak już wspomniałem mam emke KWA

 

A może zaproponujecie jakąś inną replikę ??

 

Oczekuję opinie osób doświadczonych oraz posiadających tą lub polecaną replikę POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

sądząc z listy części nie wiesz za bardzo co jest potrzebne czyli nie przeczytałeś tematu o warriorze. Przeczytaj a rozwieje to wszelkie Twoje watpliwości.

 

 

Przyznam szczerze ze nieśpieszno mi czytać 120+ stron ;] Ale cóż ok jak mus to mus :]

Link to post
Share on other sites

zawsze możesz zrobić m14 na snajpę semi only najlepiej cymy lub TM'a

 

Człowieku czytaj ze zrozumieniem !!! miałem już karabin wyborowy AEG ale wole sprężynowe z zamkiem 4ro taktowym !!!

 

P.S Dexterkrak : Nie możesz mi po prostu powiedzieć co jest nie tak w moim zestawieniu wziąłem się za czytanie ale na 5 stronie mam już dosyć ;]

 

powiedz jeszcze czy to dobra baza na snajperkę myślę konkretnie o modelu MB05 czy coś innego możesz polecić ??

Edited by pucus
Link to post
Share on other sites

To może po prostu odpowiedz na moje pytanie mianowicie :

Która replika będzie lepsza pod względem tuningu ? która jest bardziej warta swojej ceny biorąc pod uwagę kompletny tuning ? czy w M24 CA aby wstawić lufę od AEG też trzeba wymieniać hopka czy wejdzie do stokowego ? W której z nich tuning będzie tańszy licząc wraz z repliką ?!

 

pytania dotyczą replik

 

L96 ( Warrior ) WELL

M24 CA

Edited by pucus
Link to post
Share on other sites

Dexterkrak : to ze jednak wole zaoszczędzić na razie 800zł to jest chyba normalne po 2 napisałem ze będę części kupował gdy będę miał kasę wiec na czas braku kasy zaleje klejem

 

Po 2 trudno jest po prostu napisać m24 albo l96 i było by z głowy ??

 

Napisałem że ile będzie potrzeba kasy tyle włożę ale w swoim czasie !

Link to post
Share on other sites

Kurde, jeżeli chcesz być snajperem w asg - siedzieć często 2h bez ruchu w krzaku i zabić schodzącego na respa noobka w dresie z kałachem cymy to musisz być cierpliwy. Z tego co widzę masz problemy z przeczytaniem 120 stron o Warriorze. Uwierz mi, zanim zadałem pierwsze pytanie odnośnie tej repliki przeczytałem cały temat (około 1,5h i zgłowy). Dowiesz się co, jak i poco tuningować dane częsci oraz które (firmy) są dobre/beznadziejnie. Tam jest często dany wątek 10 razy wałkowany - będziesz miał większą pewność.

 

HF snajprze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...