Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

System Sterowania Ogniem Digital Fire


Recommended Posts

Nie w tym rzecz. Tylko filmik, który trzeba sobie SAMEMU wyszukać w google, co moim zdaniem jest już lekkim przegięciem... :roll:

Na naszej stronie dodaliśmy właśnie krótki, acz treściwy filmik prezentujący jak to konkretnie działa - także zapraszam.

Dla mnie pokazują tam stockową replikę, dlatego pytam się na jakim AKU to było testowane.

Link to post
Share on other sites

Kolego Nerpa, nie chcę być nieuprzejmy, ale adres strony podany jest w pierwszym poście, wystarczy uważnie przeczytać.

 

Na naszej stronie digitalfire.com.pl znajdują się zdjęcia oraz filmy demonstrujące działanie układu. Ponadto można pobrać aplikację DIGITAL FIRE, zainstalować ją na swoim telefonie i samemu zapoznać się z jej funkcjami.

 

 

Co do repliki - tak, na filmie jest stockowa bateria, w dodatku dość mocno już sterana życiem.

Link to post
Share on other sites

Pierwszy post na całą stronę ma około 975 wyrazów (specjalnie sprawdziłem, żeby było wiadomo z czym do czynienia mamy), dodatkowo urwany adres nie jest hiperłączem (!), przez co odnalezienie go praktycznie graniczy z cudem...

Dodatkowo: 1szy post: 7/7/2010, post z "filmikiem" 24/7/2010. Moim zdaniem w tym momencie to nie jest nawet nie uprzejmość z waszej strony, tylko chamstwo. Gdyż nie ja sprzedaje ten produkt i się reklamuje tylko wy...

Nie będę już pisać na ten temat, bo moim zdaniem jest to już wyczerpane.. Tak więc następnym razem, proszę podawać linki (hiperłącza) ;).

Link to post
Share on other sites

w FF i Opera wystarczy wcisnąć na klawiaturze "/" i zacząć wpisywać poszukiwany wyraz. Zostanie zaznaczone pierwsze wystąpienie poszukiwanego ciągu a pozostałe wystąpienia zostaną podświetlone. By automatycznie przejść do następnych wystąpień należy wcisnąć F3. W Chrome ta funkcjonalność występuje bodajże tylko pod standardowym skrótem CTRL+f. Okazuje się, że szukanie nie jest wcale takie trudne.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...