Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WSK 94 z Wintka by mg schutze


Recommended Posts

O! Gofrownica wbudowana w kolbę. Jeszcze tylko butle po green gazie nabić ciastem, drugą bitą śmietaną i można otworzyć taktyczny kramik :icon_biggrin:

Owoce ludzie sobie sami w runie leśnym według uznania wygrzebią :icon_wink:

 

i do tego funkcja oczyszczania jezior i toster ;)

a tak poza tym ciekaw jestem co tam Mg zmajstruje

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Na moje oko górna linia pokrywy jest inna niż górna linia chwytu. Która z grubsza pokrywa się z górną linią tłumika.

[pierwsza fotka w galerii] czytaj Winiacz ma rację. Udostępnij fotke w wysokiej jakości to sprawdzimy.

 

Chwyt przedni za krótki i wydaje się zbytnio cofnięty. Magazynek zbytnio uciekł do przodu.

Z czego/jak jest zrobiony magazynek?

Link to post
Share on other sites
Chwyt przedni za krótki i wydaje się zbytnio cofnięty. Magazynek zbytnio uciekł do przodu.

Z czego/jak jest zrobiony magazynek?

 

Długość chwytu determinowała replika czyli WSS z którego robiłem WSK. To samo tyczy się magazynka, to nic innego jak zabawa z nudów. Magazynek jest z blachy spawany.

 

CSI zatrudnijcie LOL

Edited by mg schutze
Link to post
Share on other sites

Myślę że... *zakłada okulary*... WSK jest prosty... YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHH!!!

 

Według mnie to złudzenie optyczne, które wywołuje kolba bo ma inny kształt od WSSowskiej.

 

Karabinek musi być prosty, z prostej przyczyny. WSS był prosty, MG przerabiał to z WSSa. Obsada lufy została, tłumik został tylko przerobiony, korpus częściowo też, a to wszystko było proste w WSSie.

Link to post
Share on other sites

Uwaga, teoria ostateczna. Tłumik idzie prosto względem pokrywy komory zamkowej, i szeroko pojętej góry repliki, która niekoniecznie idzie prosto względem dolnej linii komory zamkowej, tudzież kolby.

Czyli nie tyle co tłumik opada, a się korpus jakby rozszerza ku tyłowi.

Tyle z moich wywodów o geometrii, wracam do jechania po gunfire na facebooku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...