Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BoberM93

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 1. We wtorek będę wystawiał mp7 wella z lipolem precką bajerami i drugą na dawce części. Co do zbrojowni dobry sklep ale mają mało towaru realnie na sklepie.
 2. Warto zainwestować w nią jeśli ci pasuje. Tłok i zębatki SHS to około 100 zł guma 30 i zależy co z silnikiem (to wydatek około 100zł) kable z wymianą to około 50-100zł zależy gdzie to robisz.
 3. Ja swoje mosfety zalewam klejem na ciepło + termokurczliwka i nic się złego nie dzieje.
 4. Widać że kolega zaczyna bawić się dopiero w lutowanie ale ok: - zdejmujesz odpowiednią ilość izolacji z kabla (mniej więcej tyle ile długości ma blaszka do której będziesz lutował) - lutownicą nagrzewasz kabel aż cyna zacznie się topić na kablu (a nie na lutownicy) - na blaszkę wtyczki stawiasz lutownicę podgrzewasz ją lekko i roztapiasz trochę cyny - teraz kabel w cynie przykładasz do wtyczki i zaczynasz wszystko podgrzewać - potem termokurczliwka i koniec
 5. Wymiana kabli, wstawienie mosfetu lepsza bateria i guma to wg mnie norma w każdym chińczyku. A co do ceny to różnie za kable z mosfetem możesz zapłacić 50-150 zł. Zależy kto to robi i jaki mosfet wstawia. Jak będziesz chciał robić coś w AKSU to pisz. Fajna zabawka niedawno sprzedałem swoje a w zeszłym tygodniu kumpla tuningowałem. Co do zjechania zębów tłoka to przy rozsądnym strzelaniu to nic się im nie dzieje. Ja swojego kałaszka katowałem i nic nie poleciało, oczywiście serie nie trwały np 10 sekund bo maga by mi nie starczyło.
 6. Ja przez rok jechałem na 11.1 v i wszystko ładnie działało jedyne co wymieniłem to kable i wstawiłem mosfet.
 7. 22 gramy A tak serio bierz niebieski montowałem takich sporo i przy m130 i lipolu 11.1v dalej śmigają u mnie i znajomych. Jest też wersja 14 zębów i wycięcia te też polecam nawet bardziej.
 8. Panowie jeśli ktoś chce ściągać soft shelle z AliExpress to proszę się do mnie odezwać bo też chce zamówić a mam problem z płatnością.
 9. Wczoraj montowałem w RK-01 i CM 0.40I długą dyszę SHS do AK (Fioletowa) szczelność doskonała polecam. Podaje bez problemu na stockowej komorze BOYIA tak samo bez problemu jest na komorze CYMY.
 10. Panowie mam pytanie jest jakaś opcja zrobienia do nich przelewu bo coś im nie podobała się moja karta (PKO VISA).
 11. Z luf na GF jedyne co może Cię zainteresować to systema. (Chyba że wpakujesz PDI które sporo kosztują) Rumak co do komory po wymianie w moim aksu na cymowską hu był bardziej stabliny. I nie rozregulowywał się. I dlatego polecam Cymowską.
 12. Na początku: - Precka (na jaką Cię stać Promek/Systema/Guarder) - Guma (zielona G&G) - Komora Cymy (Dobre uszczelnienie) Sporo da bez otwierania GB (10 min samemu możesz zrobić) Następnie wymienił bym: Kable Mosfet Bateria (Lipo 7,4 albo 11,1) Dysza Dobrze wrzucić tam lepszy silnik np CYMY na neodmach. Replika ma w miarę niezły tłok i zębatki ja przemieliłem na lipo 11.1v jakieś 15k kulek i zero śladów zużycia (oczywiście sam podkładkowałem i smarowałem GB na stockowej konfiguracji nie wiem jak by było ale replika jest porządna). Do zasięgu zawsze możesz dać mocniejszą
 13. Jest mocno nie szczelna. W środę będę montował dyszę SHSa to przechronuje i powiem co i jak.
×
×
 • Create New...