Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wintermute

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. Trochę to czytałem, dlatego zwróciłem uwagę na MB05, ale na pewno przeczytam całość :icon_idea:
 2. Wielkie dzięki za info: już teraz wiem, co kupić i gdzie co dokupić :icon_lol:
 3. Nie wiedziełem, że MB01 i MB05 mają te same magi...
 4. Czyli jednak nie potrzebna; zbędny bajer. Nie masz problemu z dodatkowymi magazynkami? W komplecie jest tylko 1 low-cap na 17 bb a w militariach nie mają zapasów i nie wiedzą, kiedy będą mieć....
 5. Odpowiem sam sobie, ale częściowo: już wiem, że z odpowiednią przejściówką można zamontować dowolny tłumik z lewoskrętnym gwintem 14mm. Ale czy istnieje taka potrzeba? Realna, bo jako widzimiś oczywiście można - będzie fajniej wyglądał :icon_mrgreen:
 6. Czyli zrozumiałem, że brakujący kilogram w 05 to tylko mniej do noszenia, a repka jest tak samo trwała. Jeszcze mam jedno pytanie: czy do 05 można zamontować tłumik dźwięku? I czy wogóle jest potrzebny?
 7. Czyli rozumiem, że jeżeli będę chciał stuningować karabin (a kto by nie chciał? :hahaha: ) to AW odpada w tym konkursie. Czyli zostają 2 x WELL: który? Cenowo nie ma to znaczenia: to samo wyposażenie i 20zł różnicy, czyli żadna. Mi bardziej się podoba 05: jest 1kg lżejsza i ze względów estetycznych.... Tylko czy ten brakujący kilogram nie przekłada się na zmniejszoną wytrzymałość repki?
 8. Bardzo proszę o krótkie porównanie 2-ch 4-taktów WELLa: http://www.militaria.pl/well/karabin_snajperski_asg_mb4411d_upv_%28mb4411d-upv%29_g_p37062.xml i http://www.militaria.pl/well/karabin_snajperski_mb05dupv_%28mb05d-upv_ctn_3_pcs_%29_g_p36440.xml. Jakie są między nimi istotne różnice i na który byście wskazywali? A może jakiś inny WELL? Ewentualną alternatywą dla nich jest dla mnie http://www.militaria.pl/action_sport_games/karabin_asg_aw308_sniper_black_%2815908%29_p6369.xml - pomijam tu różnice cenowe po dodaniu do tego ostatniego optyki i ew. bipoda. Z góry dziękuję....
 9. A dziwisz się? Przecież powszechnie wiadomo, że w momencie pójścia do gimnazjum pochłania się całą wiedzę świata; oczywiście dorośli nie wiedzą nawet połowy tego. A potem kończy się studia i dostaje kopa w d..ę, kiedy się okazuje, że świat ma szczeniaka gdzieś i nie chce mu dać lekkiej pracy za 5 koła do ręki. I wtedy dla większości przychodzi otrzeźwienie. Na szczęście....
 10. I to jest fajna odpowiedź: dzięki. Faktycznie myślę o AUG Tactical 3 :icon_mrgreen: Miałbym 2 w 1: i do lasu i do CQB po zamianie sprężyny na słabszą.
 11. Rozumiem, że http://www.bron.pl/asg/karabiny-elektryczne-asg/pistolet-maszynowy-asg-heckler-koch-mp5-a4-kolba-skladana to to samo... Dlaczego określiłeś tą repkę jako syf? Możesz coś bliżej? Interesują mnie repki bullpup.
 12. Bardzo proszę o krótkie podsymowanie: czy warto tą właśnie ogólnie i w kontekście ceny? Wygląda nieźle, parametry (przynajmniej dla mnie) też są OK. Jeżeli tak, to czy ta broń ma potencjał do przeróbki na karabin wyborowy (nie snajperski)?
 13. Zdaję sobie, że 4-takty to broń ekstremalna - pod każdym względem :icon_mrgreen: Temat o kulkach czytałem i zdaję sobie sprawę, jakie są z tym jazdy - ale kulki przerażają mnie w tym wszystkim najmniej. Poczytam sobie dokładnie i postaram się coś zaleźć, żeby zacząć z sensowną w miarę snajperką za jakieś nieprzerażające pieniądze, ale którą potem będzie można pieścić i rasować. Może jakaś sugestia na początek, na jaką repkę warto zwrócić uwagę?
 14. Czyli wracamy do tego, że trzeba kupić repkę M99 za 1'300 i można coś próbować zrobić. A po 4-5 strzelankach dojść do wniosku, że to tragedia i władować następne 1'300 żeby coś sensownego z tego było?
 15. Bardzo proszę o odpowiedź bez spuszczania mnie od razu na drzewo. Wiem już z tego forum, że "za mniej niż 2k snajperki się nie zrobi". Tylko że ja jestem początkująca zieleniną, a nie hardorowym graczem ze sprzętem za kilka kół: żona by mnie za coś takiego zabiła. Znalazłem coś takiego http://redberet.pl/p/64/1152232788/mb05dupv-wzmocniona--karabiny-repliki-sprezynowe-repliki-asg.html . Parametry wyglądają OK. Mam więc pytanie: co z tym karabinem jest nie tak? Żeby dyskusja nie zdryfowała niepotrzebnie zaznaczę, że interesuje mnie tylko 4-taktowa sprężynówka.
×
×
 • Create New...