Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kreytar

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, chciałem sobie zakupić pierwszą snajpe i samodzielnie ja trochę podtuningowac. W oko wpadły mi 3 repliki, dwie od TM: VSR 10 oraz L96 I jedna od action army AAC T10. Która z nich jest lepsza pod tuning? Chce uzyskać ok 90m celnego zasięgu I nie interesują mnie żadne konwersje na CO2 czy HPA. Z tego co czytałem to VSR ma duży dostęp części I można uzyskać z niej świetne wyniki. O AAC T10 I L96 znakzlem mało informacji, z wyjątkiem tego ze mają mniejsze cylindry ni z VSR i pytanie do użytkowników czy serwisantów trochę replik. Które po tuningu osiągną lepsze parametry, i jak wygląda dostępn
 2. Dzięki , każda pomoc mi się teraz przyda ;)
 3. Dzięki za bardzo szybką odpowiedź , chyba zdecyduje się na MP5 od Galaxy , ale to Replika pistoletu maszynowego Model P5 M-type [G5M] , bo jednak wole wersję z kolbą . Jeszcze raz dziękuje :)
 4. Witam Mam zamiar rozpocząć zabawę z ASG , i tu jest problem , mam do wydania max 400 zł . Chciałem zakupić jakąś zabawkę tylko na rok , potem zdecyduję czy zostaje w asg czy nie , dlatego nie chce wydawać na broń np 800 zł . Znalazłem kilka karabinków : Karabinek szturmowy SRT-08 (SRT-08) G Karabinek szturmowy AEG JG513MG (JG0513MG) G Karabinek szturmowy AEG DG06T (DG-06-TAN) G Karabinek szturmowy AEG CM028C (CM028C) G Chciałbym wiedzieć czy te karabinki wytrzymają chociaż rok , i czy będzie się z nich dało strzelać . Jeżeli ktoś je posiada to proszę by wypowiedział się na jego temat .
×
×
 • Create New...