Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brachail

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Szperałem troszke w necie i znalazłem takie dwa karabiny https://www.militaria.pl/cybergun/karabin_snajperski_asg_cybergun_blackwater_1200_lr_gnb_(250700)_p47417.xml oraz https://www.militaria.pl/tokyo_soldier/karabin_snajperski_asg_ts_sx_9_db_(2_5718)_p44545.xml Ktoś miał w łapach?
 2. Głownie jak kamufluje, skuteczność w poszczególnych "zielonych" porach roku, dostępność materiału do szycia itp.
 3. Witam! Co sądzicie o tym mundurze spadochronowym? http://www.historic-uniforms.com/kurtka-spadochronowa-eichen-tarn-p-413.html 199 zł to chyba trochę za drogo, ale co tam. Jak się sprawuje na Polskich warnukach? Jest dobry na lato, jesień czy wiosnę?
 4. Na komputerze jestem od nagłej potrzeby, więc sory
 5. Witam! Ostatnio znalazłem dziwne coś w swojej torbie po masce. Oświećcie co to jest bo za luja nie wiem ;) file:///C:/Users/Lolo/Downloads/webcam-toy-foto3.jpg file:///C:/Users/Lolo/Downloads/webcam-toy-foto2.jpg file:///C:/Users/Lolo/Downloads/webcam-toy-foto1.jpg Może jakiś smar? ma to dziwny zapach i konsystencję wosku.
 6. Teraz Was zawstydzę! Mam M41 HMC, KV1, Alecto, T18, M5 stuart, Pz 1c, jakis lekki francuz. Jakby ktoś chciał w plutonie pograć to zapraszam. Nick: Pawlojek.
 7. A tac6? mieliście go w łapach? Jakie to jest? Z opisu nie wydaje mi się że jest to fajna sprawa (prawie full plastik i brak hopa), ale może coś mi powiecie na jego temat?
 8. Budżet jest tak od (na upgarde) od 1000 do 2000 zł. Co mi się podoba? karabiny Tor, Bor, TRG-21, TRG-22. Jeśli są repliki tych broni to wiem czego chcę. Podoba mi się też coś w tym stylu http://zrno.ba/zrno/images/beretta-c4-storm.jpg Sorki za mega zboczenie.
 9. Dobra, to polećcie mi jakąś normalną replikę. Będzie z tego parasnajperka?
 10. Oki, ale teraz czy cm701 lub cm702 to taki sam chłam jak mb od wella czy troszkę się różnią?
 11. Rozumiem Cię. Ja po prostu pytam. Nie chcę szlęczeć w krzakach, lecz gonić koło grupy/oddziału/kolegi itp. Nie mam zamiaru bawić się w snajperstwo, ale też nie kupować elektryka. Odpowiada mi replika sprężynowa tudzież gazowa. Zależy mi tylko na tym, aby była możliwość upgarde i żeby nic się nie psuło. bardziej niż na fps zależy mi na zasięgu i celności. Błagam zrozumcie mnie. Na początku, nie ważne czy kupię coś za 450zł czy XXXXzł będę gonił tak z dwa miechy na stoku. Jestem ubogim airsoftowcem i koniecznie zależy mi na czterotakcie.
 12. Nie zależy mi na fps... Jak pisałem chcę rywalizować z AEGami. Strzelałem już z kilku AEGów i springów, ale elektryki jakoś mnie zniechęzają potrzebą ładowania, bateriami i odgłosem, który się z nich wydobywa gdy gearbox działa. Podoba mi się te VSR od cymy (wersja z szczerbinką i muszką), a mama nie sypie drobnym kieszonkowym tylko brat elektryk przy wypłacie. Chcę być strzelcem wyborowym, nie snajperem. może się Wam wydawać że to jest to samo, ale między snajperem, a strzelcem wyborowym jest różnica. Co myślicie o tym :https://www.militaria.pl/action_sport_games/karabin_snajperski_asg_gn
 13. Powoli! Mam 600 zeta na bazę i optykę. Na tuning mam kwotę bliżej nie określoną, ale musiałbym "ulepszać" replikę stopniowo, systematycznie. Myślę o VSR od cymy. Z tym karabinkiem sprężynowym chcę konkurować z AEGami. Zboczenie straszne, ale nie bijcie. Baxian, mówiąc podwórkowe strzelanki, mam na myśli mnie i kolegów w "naszym" lasku. Mam też w okolicy bunkry (Waligóra, Wąwóz, Wędrowiec czyli okolice południowego Westerplatte), ale tam wolałbym się z kolegami nie strzelać bo jeżdzą tam ludzie.
 14. Opłaca mi się to kupić na podwórkowe strzelanki i sporadyczne imprezy? Będę systematycznie dokonywał tuningu, co wymienić na pierwszy ogień? Są do tego części w sklepach w Polsce?
 15. Cześć, tutaj kolega, o którym mowa. Mam na myśli podwórkowe strzelanki, a na rozgrywki będę jeździł raz na ruski rok. I żeby nie doszło do nieporozumień że jestem trollem, to od razu wyjaśniam że jest to konto "grupowe"
×
×
 • Create New...