Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kaziu_Wichura

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Dziękuję bardzo za link. Wychodzi na to, że po prostu złapałem się właśnie na marketing i lansowanie produktu - jak baba... :) Czy jest jeszcze jakaś fajna alternatywa poza Sparrow czy nie mam się nad czym zastanawiać? Spędziłem kilka ładnych godzin na poszukiwaniach i w zasadzie wychodzi cały czas na Wisport bo chińszczyzny nie biorę pod uwagę.
 2. No właśnie, czy te otwory cięte laserowo mają jakieś praktyczne przełożenie? Czy chodzi tylko o chwyt marketingowy? Ogólnie mam wrażenie, że Helikon jest po prostu droższą marką a promowany przez nich Direct Action to +30% ceny z definicji.
 3. Witam, wdzię wszyscy używają plecaków firmy Wisport. Rzuciłem okiem na sugerowany przez was - nie wygląda źle, nawet powiem szczerze, że całkiem spoko. Cena bardzo korzystna w porównaniu do Dragon Egg. Od razu nasuwa się pytanie czy warto dokładać 200 zł więcej? Co jest takiego, że Direct Action jest aż tyle droższy?
 4. Witam serdecznie, prosiłbym szanowne grono o pomoc przy wyborze plecaka. Zacznę może od przeznaczenia: - dojazd do pracy na motocyklu z laptopem - jednodniowy wyjazd w góry - szybki wypad tanimi liniami lotniczymi na dwa-trzy dni - możliwość rozszerzenia o doczepiane moduły zwiększające pojemność Interesuje mnie raczej plecak w stylu militarnym. Upatrzyłem sobie do tej pory Direct Action Dragon Egg. Czy na rynku jest jeszcze coś wartego uwagi poza tym plecakiem? Jesteście w stanie polecić jakiś fajny plecak? Może wiecie gdzie we Wrocławiu jest jakiś sklep z dużym asorymentem tego ro
 5. Szukam i szukam po sklepach i nic nie mogę znaleźć niestety a po prostu zachorowałem na ten plecak :)
 6. Witam serdecznie wszystkich, trafiłem do was ze względu na to, iż poszukuję dla siebie plecaka. Jako miłośnik militarnych zagadnień chciałbym znaleźć coś bliskiego siłom zbrojnym i tak przeglądając sobie Polskę-zbrojną trafiłem na takie zdjęcie: Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć co to dokładnie za plecak? Wygląda niesamowicie. Nie wiem czy to nie jest przypadkiem plecak sanitariusza firmy Miwo..? Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!
×
×
 • Create New...