Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

knopers

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 1. A co po amunicji, skoro nie będzie jej w co załadować. Worek zrzutowy można zawsze gdzieś podczepić, nie zajmuje przecież tak strasznie dużo miejsca.
 2. Mam jeszcze jedno pytanie. Mam nadzieje, że ostatnie. Zastanawiam się czy Pakiet Li-Pol 3S 1800 mAh eXtreme Power - 25 C nie będzie zbyt mocny dla sprężyny M120?
 3. Dzięki za uwagi. Mimo wszystko miło by było usłyszeć także opinię kogoś kto takowy zestaw posiada. Zależy mi na małej puszce, a niestety nie natknąłem się na nic o większym prądzie rozładowywania i pojemności, co by się w takiej puszcze zmieściło. Poza pakietem Desire 22C 11,1V 2000mAh Li-Pol. Chociaż nie jestem przekonany, bo opinie na temat pakietów tej firmy były tu na forum różne.
 4. Witam, Czy ktoś z Was miał do czynienia z Akumulator 11.1V 1300mAh 12C Lithium Battery z puszką AN/PEQ15 King Arms? Zastanawia mnie jak będzie się to sprawować ze sprężyną M120 (replika po asgshop'owym tuningu level II CA). Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam Knopers
 5. Miałem okazję obejrzeć nowości Helikon'a na miejscu, w sklepie Gunsmoke'a . Muszę przyznać, że w gablocie za szybką z odległości kilku metrów prezentowały się całkiem, całkiem ;]. Jednak bliższy kontakt uświadamia, iż powyższe ładownice, kieszonki, i cała reszta, to szajs pierwszego rzędu. Nawet jak na produkt "made in China". Kolor materiału z jakiego są wykonane jest znacząco ciemniejszy. Materiał jak i klamry trzeciej jakości. Gorąco nie polecam. Strata nawet tych kilkunastu złotych, bo i tego raczej to nie warte.
 6. Do "rozbijania" desantów najlepszy jest młotek ;). Ogólnie jednak szkoda nóg na te buciki. Jeśli ktoś już musi ich używać, to poza dobrymi wkładkami polecam grube skarpety.
 7. knopers

  ASG w TVN

  Otóż to! Problem w tym, że TVN dziś jak niegdyś Gazeta Wybiórcza, jest skarbnicą i źródłem wiedzy oraz prawd najprawdziwszych znaczącej części społeczeństwa i twórcą świadomości tegoż. Pozwolę sobie przytoczyć to co napisał kolega na regionalnym forum: "Można powiedzieć jedno - albo przejdzie bez echa, albo mamy przejebane." Myślę że to trafne spostrzeżenie. Jak nie przejdzie bez echa to możemy mieć rzeczywiście wstęp do stanu "przejebane". Przeciętny zjadacz chleba, który poprzez ten program pierwszy raz zetknął się z czymś takim jak repliki Air Soft Gun raczej odniesie negatywne
 8. Grupa DPM w programie, to minuty: od 07:21 do 13:50 i od 17:50 do końca pierwszego filmu, oraz początek drugiego filmu. Pozdrawiam Knopers
 9. knopers

  Crom

  Catch orientujesz się może czy CROM ma w standardowej produkcji jakieś modele zintegrowanych kamizelek? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam Knopers
 10. Jeśli interesującę nas jednostki przejdą oficjalnie na multicamy, to się nad nowym opisem pomyśli ;P. Link do wmasg'u ...pomyślimy ;D.
 11. Część z nas mieszka w Białymstoku. A tak poza tym, to występujemy (a ściślej osoby przynależne do formacji) w różnych częściach Polski. Między innymi w Międzyrzeczu, Wrocławiu, Łodzi. Jesteśmy tak jak Wally napisał formacją ogólnopolską. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na łamach naszego portalu.
 12. Informujemy iż zmieniliśmy adres naszego portalu oraz postawiliśmy nowe forum. Zmienił się także ich wygląd, układ oraz forma. Dodaliśmy też nieco nowych działów, artykułów i aktualizacji. Mamy nadzieje, że dzięki temu portal oraz forum będą bardziej cieszyć oko. Od teraz jesteśmy dostępni pod adresem polskiejednostkispecjalne.org. Pozdrawiam w imieniu formacji PJS Knopers
 13. Witam. W imieniu swoim jak i kolegów z formacji PJS prezentuję stronę internetową formacji Polskie Jednostki Specjalne. Strona dostępna jest pod adresem jednostkispecjalne.org. Strona będzie się z biegiem czasu rozwijać merytorycznie, a wraz ze wzrostem umiejętności webmasterskich technicznie. Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane, aczkolwiek zastrzegam, iż webmaster ze mnie żaden, a co najwyżej wysoce początkujący. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony! Pozdrawiam Knopers
 14. Kompilacja Kraków-Białystok. Istna kompania braci. Nie było na nas mocnych 8). Pozdrowienia i podziękowania dla Kruków i całego Krakowa. Mam nadzieję że uda się nam jeszcze kiedyś wspólnie powalczyć. Dla Tadeusza za organizację dobrego zlotu. A przede wszystkim dla zajebistych ludzi z którymi przyszło mi przyjechać do Modlina. Dla BoT'a, Stoigniew'a, Elvis'a. Do następnego.
 15. Do mnie zamówienia docierały w przeciągu jednego tygodnia. Jedynie na moje ostatnie zamówienie, piąte musiałem trochę poczekać.
×
×
 • Create New...