Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Urabus4991

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Urabus4991

  1. no to jest ten close bolt z tego co mi kumpel powiedzial. 500 to ja mam teraz bez problemu na seryjnych gratach z tego co pamietam wyszlo 560 przy nie zbyt korzystnej pogodzie jak kumplowi dalem na chrono
  2. Witam wszystkich. Mam pytanko odnośnie tej repliki a w zasadzie jej tuningu. Poszukuję wewntętrznych bebechów które podniosły by moc repliki na ponad 600fps cos kolo 700 o ile da sie tyle wyciagnac na green gas, oraz dawałoby możliwość regulacji np od 450 w górę, P.S Wie ktoś może gdzie do tej repliki kupić magi? Bo Open Bolt to chyba nie to samo ? :icon_smile: P.S 2 Ewentualnie rozważam zakup snajperki również gazową z moca powyżej 600fps albo z możliwością podniesienia tej mocy. STRZELANE Z TEJ REPLIKI BEDZIE TYLKO W SWOIM GRONIE ZNAJOMYCH KTÓRZY WYRAZILI NA TO ZGODE I NA IMPREZACH NA KTÓRYCH GRACZE WYRAŻĄ ZGODE NA UŻYWANIE TEJ REPLIKI.
  3. Witam wszystkich. Mam pytanko odnośnie tej repliki a w zasadzie jej tuningu. Poszukuję wewntętrznych bebechów które podniosły by moc repliki na ponad 600fps cos kolo 700 o ile da sie tyle wyciagnac na green gas, oraz dawałoby możliwość regulacji np od 450 w górę, P.S Wie ktoś może gdzie do tej repliki kupić magi? Bo Open Bolt to chyba nie to samo ? :icon_smile: P.S 2 Ewentualnie rozważam zakup snajperki również gazową z moca powyżej 600fps albo z możliwością podniesienia tej mocy. STRZELANE Z TEJ REPLIKI BEDZIE TYLKO W SWOIM GRONIE ZNAJOMYCH KTÓRZY WYRAZILI NA TO ZGODE I NA IMPREZACH NA KTÓRYCH GRACZE WYRAŻĄ ZGODE NA UŻYWANIE TEJ REPLIKI.
×
×
  • Create New...